wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-12-04| Geodezja, Przetargi

Powiat tomaszowski unieważnia przetargi na geodezyjne bazy

Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim unieważniło 5 przetargów na dostawę baz danych EGiB, GESUT i BDOT500 wraz z digitalizacją powiatowego zasobu geodezyjnego albo z powodu zbyt drogich ofert (zamawiający nie był w stanie zwiększyć budżetu na ten cel), albo z powodu ich braku.


Powiat tomaszowski unieważnia przetargi na geodezyjne bazy <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl
Przypomnijmy, że oddzielne zamówienia rozpisano dla 4 gmin: Lubochnia, Tomaszów Mazowiecki, Rokiciny oraz Ujazd. W osobnym przetargu zamówienie na dostawę takich baz starostwo ogłosiło dla gmin Czerniewice, Będków i Rzeczyca oraz dla miasta Tomaszów Mazowiecki.

Przedmiotem wszystkich tych postępowań było: przeprowadzenie kompleksowej modernizacji ewidencji gruntów i budynków, założenie ewidencji budynków i lokali (a w wybranych obrębach modernizacja ewidencji budynków i lokali w zakresie atrybutów opisowych i graficznych), utworzenie baz GESUT i BDOT500, a także digitalizacja części PZGiK. Prace miały być zrealizowane w ciągu 17 miesięcy od podpisania umowy.

Nie było chętnych na wykonanie zamówienia dla gmin Lubochnia, Rokiciny i Ujazd. Natomiast w pozostałych dwóch przypadkach oferty złożyła tylko spółka OPGK Rzeszów. Dla gminy Czerniewice chciała ona wykonać zamówienie za 1,62 mln zł, natomiast zamawiający zamierzał przeznaczyć na ten cel 1,02 mln zł. Z kolei realizację prac dla gminy Tomaszów Mazowiecki spółka wyceniła na 5,58 mln zł, a budżet zamawiającego był ograniczony do 4,05 mln zł.

Przetargi ogłoszono w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych z zakresu infrastruktury informacjiprzestrzennej świadczonych przez Powiat Tomaszowski” o wartości blisko 12 mln zł współfinansowanego ze środków EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt