wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-30| Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Przetargi

Kielce zamawiają dane na potrzeby MSIP

Do 7 grudnia można składać oferty w przetargu Urzędu Miejskiego w Kielcach na wykonanie cyfrowych fotogrametrycznych zdjęć lotniczych pionowych i ukośnych, lotniczego skaningu laserowego oraz opracowanie w oparciu o uzyskane dane produktów, w tym m.in. ortofotomapy, fotoplanów, modelu 3D Kielc. Nowe dane i opracowania mają zasilić Miejski System Informacji Przestrzennej.


Kielce zamawiają dane na potrzeby MSIP <br />
Geoportal Kielce
Geoportal Kielce
Zamówienie obejmuje:
• wykonanie cyfrowych fotogrametrycznych zdjęć lotniczych oraz barwnej cyfrowej ortofotomapy miasta,
• wykonanie lotniczych zdjęć ukośnych oraz opracowania czterech kompletów fotoplanów ukośnych,
• wykonanie lotniczego skaningu laserowego i opracowanie na podstawie pozyskanych danych Numerycznego Modelu Terenu, Numerycznego Modelu Pokrycia Terenu wraz z analizą zmian na przestrzeni 2016 i 2019 r.,
• opracowanie Modelu 3D na podstawie pozyskanych danych,
• instalację aplikacji do internetowej publikacji fotoplanów ukośnych z lat 2011, 2016 oraz zrealizowanych na podstawie zamówienia,
• instalację aplikacji do internetowej publikacji wszystkich ortofotomap będących w posiadaniu UM Kielce,
• dostawę oprogramowania klasy desktop do przeglądania zdjęć ukośnych w środowisku ArcGIS,
• dostawę oprogramowania klasy desktop do przeglądania Modelu 3D,
• instalację aplikacji do internetowej publikacji Modelu 3D,
• udzielenie w ramach wynagrodzenia, bez ograniczeń czasowych, terytorialnych i ilościowych oraz bez jakichkolwiek dalszych czynności stron licencji do oprogramowania, o którym mowa powyżej,
• sporządzenie dokumentacji z wykonanych usług, dla potrzeb Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej (GIS) w Kielcach.

Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia ofert wadium. Kryteriami ich oceny będą: cena (60%), rozmiar piksela dla zdjęć ukośnych (20%) oraz termin dostarczenia ortofotomapy i zdjęć ukośnych (20%). Prace mają być zrealizowane nie później niż do 14 czerwca 2019 r.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wieje na kilometr wieje na kilometr ustawianiem przetargu, nawet firmy z potencjałem ciężko mają z podejściem

Wymagania tak sformułowane że brzmią jak opis produktów pewnej firmy z południa Polski. I wygląda na to że wyłącznie ta firma jest w stanie je spełnić. :)

Ustawka Ustawka pod mggp aero

3 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt