wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-30| Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Przetargi

Kielce zamawiają dane na potrzeby MSIP

Do 7 grudnia można składać oferty w przetargu Urzędu Miejskiego w Kielcach na wykonanie cyfrowych fotogrametrycznych zdjęć lotniczych pionowych i ukośnych, lotniczego skaningu laserowego oraz opracowanie w oparciu o uzyskane dane produktów, w tym m.in. ortofotomapy, fotoplanów, modelu 3D Kielc. Nowe dane i opracowania mają zasilić Miejski System Informacji Przestrzennej.


Kielce zamawiają dane na potrzeby MSIP <br />
Geoportal Kielce
Geoportal Kielce
Zamówienie obejmuje:
• wykonanie cyfrowych fotogrametrycznych zdjęć lotniczych oraz barwnej cyfrowej ortofotomapy miasta,
• wykonanie lotniczych zdjęć ukośnych oraz opracowania czterech kompletów fotoplanów ukośnych,
• wykonanie lotniczego skaningu laserowego i opracowanie na podstawie pozyskanych danych Numerycznego Modelu Terenu, Numerycznego Modelu Pokrycia Terenu wraz z analizą zmian na przestrzeni 2016 i 2019 r.,
• opracowanie Modelu 3D na podstawie pozyskanych danych,
• instalację aplikacji do internetowej publikacji fotoplanów ukośnych z lat 2011, 2016 oraz zrealizowanych na podstawie zamówienia,
• instalację aplikacji do internetowej publikacji wszystkich ortofotomap będących w posiadaniu UM Kielce,
• dostawę oprogramowania klasy desktop do przeglądania zdjęć ukośnych w środowisku ArcGIS,
• dostawę oprogramowania klasy desktop do przeglądania Modelu 3D,
• instalację aplikacji do internetowej publikacji Modelu 3D,
• udzielenie w ramach wynagrodzenia, bez ograniczeń czasowych, terytorialnych i ilościowych oraz bez jakichkolwiek dalszych czynności stron licencji do oprogramowania, o którym mowa powyżej,
• sporządzenie dokumentacji z wykonanych usług, dla potrzeb Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej (GIS) w Kielcach.

Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia ofert wadium. Kryteriami ich oceny będą: cena (60%), rozmiar piksela dla zdjęć ukośnych (20%) oraz termin dostarczenia ortofotomapy i zdjęć ukośnych (20%). Prace mają być zrealizowane nie później niż do 14 czerwca 2019 r.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wieje na kilometr wieje na kilometr ustawianiem przetargu, nawet firmy z potencjałem ciężko mają z podejściem

Wymagania tak sformułowane że brzmią jak opis produktów pewnej firmy z południa Polski. I wygląda na to że wyłącznie ta firma jest w stanie je spełnić. :)

Ustawka Ustawka pod mggp aero

3 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt