wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-30| GNSS, Geodezja, Przetargi

Kto rozbuduje oprogramowanie ASG-EUPOS?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał wczoraj (29 listopada) wykonawcę przetargu na rozbudowę oprogramowania systemowego sieci stacji referencyjnych ASG-EUPOS.


Kto rozbuduje oprogramowanie ASG-EUPOS?
Przypomnijmy, że oferty złożyły dwie firmy: Geotronics Dystrybucja Kraków (0,749 mln zł) i Leica Geosystems Warszawa (3,075 mln zł). Jak się okazało, wartość pierwszej z nich stanowiła 42% budżetu zamawiającego, drugiej – 173%.

Zamawiający wybrał ofertę Geotronics Dystrybucja jako tę, która ostatecznie uzyskała wyższą notę we wszystkich kryteriach oceny w tym postępowaniu. Złożyły się na to nie tylko mieszcząca się w budżecie cena, ale też większa liczba oferowanych funkcjonalności dodatkowych. Trzecim kryterium oceny ofert był okres świadczenia asysty technicznej, ale w obu przypadkach propozycje były identyczne (12 mies.).

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa oprogramowania systemowego pracującego w Centrum Zarządzania ASG-EUPOS, które służy do generowania usług czasu rzeczywistego i post-processingu. Wykonawca dokona rozbudowy funkcjonalności oprogramowania o wykorzystanie sygnałów z systemów Galileo i Beidou do generowania usług czasu rzeczywistego oraz o dodatkowe funkcjonalności. Obecnie wykorzystywanym oprogramowaniem jest Trimble Pivot Platform w wersji 3.10.5.

Termin realizacji prac wyznaczono na 21 grudnia 2018 r.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
rychło w czas nie śpieszyli się :-)zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt