wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
BARI '76
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-27| Mapy, Software

Hashtagi na Mapach Google

Od teraz w aplikacji Mapy Google dla Androidów użytkownicy mogą wzbogacać recenzje o hashtagi. Ma to pomóc w wyszukiwaniu punktów usługowych na podstawie opinii klientów.


Hashtagi na Mapach Google

Nowa funkcjonalność pozwala dodać w komentarzu pod danym punktem usługowym do 5 hashtagów. Co istotne, mogą być one wprowadzane również do wcześniej wystawionych recenzji.

Kluczową zaletą tej funkcji jest możliwość przeszukiwania punktów użyteczności publicznej pod kątem bardzo niszowych kryteriów – wystarczy nacisnąć hashtag o określonym znaczeniu, by zobaczyć opinie, które również go zwierają. W ten sposób użytkownicy mogą np. wskazać restauracje, do których można wprowadzać psy, miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi czy placówki przystosowane do poruszania się na wózkach inwalidzkich. Ograniczeniem jest tu jedynie inwencja użytkowników. Google radzi jednak, by hashtagi były jak najbardziej użyteczne. Warto zatem unikać mało konkretnych haseł np. #jedzenie.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt