wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-21| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat iławski robi drugie podejście do modernizacji EGiB

Starostwo w Iławie ponownie ogłosiło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków w gminach Lubawa i Zalewo.


Powiat iławski robi drugie podejście do modernizacji EGiB

Przedmiotem zamówienia są prace modernizacyjne w gminach:
• cz. I – Lubawa (cała jednostka ewidencyjna);
• cz. II – Zalewo (wybrane obręby).

Jest to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tego przetargu. W poprzednim postępowaniu, ogłoszonym w lutym br., do każdej z części zgłosił się tylko jeden chętny, a przedstawione oferty znacząco przekraczały możliwości finansowe starostwa.

Tym razem oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł (cz. I) oraz 2 tys. zł (cz. II) można składać do 28 grudnia.

Przetarg jest częścią projektu „Geodezja 2017-2020 – Powiat Iławski” dofinansowanego ze środków RPO województwa warmińsko-mazurskiego. Jego łączna wartość to 7,9 mln zł.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wzięte z kapelusza Chyba te 7.9mln zł to kwota wzięta z kapelusza. Moim zdaniem o jedno zero za dużo./patrz wadium/zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt