wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning lotniczy Nysy
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-21| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat iławski robi drugie podejście do modernizacji EGiB

Starostwo w Iławie ponownie ogłosiło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków w gminach Lubawa i Zalewo.


Powiat iławski robi drugie podejście do modernizacji EGiB

Przedmiotem zamówienia są prace modernizacyjne w gminach:
• cz. I – Lubawa (cała jednostka ewidencyjna);
• cz. II – Zalewo (wybrane obręby).

Jest to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tego przetargu. W poprzednim postępowaniu, ogłoszonym w lutym br., do każdej z części zgłosił się tylko jeden chętny, a przedstawione oferty znacząco przekraczały możliwości finansowe starostwa.

Tym razem oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł (cz. I) oraz 2 tys. zł (cz. II) można składać do 28 grudnia.

Przetarg jest częścią projektu „Geodezja 2017-2020 – Powiat Iławski” dofinansowanego ze środków RPO województwa warmińsko-mazurskiego. Jego łączna wartość to 7,9 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wzięte z kapelusza Chyba te 7.9mln zł to kwota wzięta z kapelusza. Moim zdaniem o jedno zero za dużo./patrz wadium/zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt