wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-19| Geodezja, Przetargi, Kataster

Brak chętnych lub zbyt drogie oferty na modernizację brzozowskiego zasobu

Starostwo Powiatowe w Brzozowie unieważniło przetarg na modernizację i aktualizację ewidencji gruntów i budynków oraz utworzenie baz danych GESUT i BDOT500 wraz z cyfryzacją zasobu geodezyjnego.


Brak chętnych lub zbyt drogie oferty na modernizację brzozowskiego zasobu

Zamówienie podzielono na 6 części, z których każda obejmowała realizację prac w innej gminie. Termin wykonania wyznaczono na koniec września 2021 roku.

Przetarg unieważniono z powodu zbyt drogich ofert dla 4 części zamówienia (na tyle drogich, że zamawiający nie był w stanie zwiększyć swojego budżetu) oraz ich braku dla 2 pozostałych części.

I tak nie było ofert dla części 2 (gmina Domaradz) i 6 (gmina Nozdrzec) przy budżecie zamawiającego po 900 tys. zł dla każdej z nich. Dla części 1 (gmina Brzozów) złożono 2 oferty: Geodezja i Kartografia KADAR z Jasionowa (1,2 mln zł) oraz OPGK Rzeszów (2,6 mln zł). Okazało się jednak, że oferent z Jasionowa nie spełniał warunków udziału w postępowaniu i został wykluczony, a druga oferta okazała się zbyt droga na możliwości zamawiającego. Natomiast budżet zamawiającego wynosił 1 mln zł. Dla części 3 (gmina Dydnia) jedyna oferta MGGP SA z Tarnowa opiewała na kwotę 2,9 mln zł, znacznie przewyższając budżet zamawiającego (979 tys. zł). Dla części 4 (gmina Haczów) złożono 2 oferty: MGGP SA z Tarnowa (2,9 mln zł) oraz Geodezja i Kartografia KADAR z Jasionowa (1,3 mln zł). Co ciekawe, za najkorzystniejszą została uznana droższa oferta. Natomiast budżet zamawiającego wynosił 1 mln zł. Z kolei dla części 5 (gmina Jasienica Rosielna) ofertę złożyła tylko MGGP SA z Tarnowa (3,2 mln zł) przy budżecie zamawiającego opiewającego na zaledwie 600 tys. zł.

Zamówienie jest częścią projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)” o wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nic nie rozumiem dobry termin , kasa nic tylko robić

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt