wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Bielsko-Biała w OSM
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-11-19| Geodezja, Przetargi, Kataster

Brak chętnych lub zbyt drogie oferty na modernizację brzozowskiego zasobu

Starostwo Powiatowe w Brzozowie unieważniło przetarg na modernizację i aktualizację ewidencji gruntów i budynków oraz utworzenie baz danych GESUT i BDOT500 wraz z cyfryzacją zasobu geodezyjnego.


Brak chętnych lub zbyt drogie oferty na modernizację brzozowskiego zasobu

Zamówienie podzielono na 6 części, z których każda obejmowała realizację prac w innej gminie. Termin wykonania wyznaczono na koniec września 2021 roku.

Przetarg unieważniono z powodu zbyt drogich ofert dla 4 części zamówienia (na tyle drogich, że zamawiający nie był w stanie zwiększyć swojego budżetu) oraz ich braku dla 2 pozostałych części.

I tak nie było ofert dla części 2 (gmina Domaradz) i 6 (gmina Nozdrzec) przy budżecie zamawiającego po 900 tys. zł dla każdej z nich. Dla części 1 (gmina Brzozów) złożono 2 oferty: Geodezja i Kartografia KADAR z Jasionowa (1,2 mln zł) oraz OPGK Rzeszów (2,6 mln zł). Okazało się jednak, że oferent z Jasionowa nie spełniał warunków udziału w postępowaniu i został wykluczony, a druga oferta okazała się zbyt droga na możliwości zamawiającego. Natomiast budżet zamawiającego wynosił 1 mln zł. Dla części 3 (gmina Dydnia) jedyna oferta MGGP SA z Tarnowa opiewała na kwotę 2,9 mln zł, znacznie przewyższając budżet zamawiającego (979 tys. zł). Dla części 4 (gmina Haczów) złożono 2 oferty: MGGP SA z Tarnowa (2,9 mln zł) oraz Geodezja i Kartografia KADAR z Jasionowa (1,3 mln zł). Co ciekawe, za najkorzystniejszą została uznana droższa oferta. Natomiast budżet zamawiającego wynosił 1 mln zł. Z kolei dla części 5 (gmina Jasienica Rosielna) ofertę złożyła tylko MGGP SA z Tarnowa (3,2 mln zł) przy budżecie zamawiającego opiewającego na zaledwie 600 tys. zł.

Zamówienie jest częścią projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)” o wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nic nie rozumiem dobry termin , kasa nic tylko robić

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt