wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-11-16| Przetargi, Instytucje

Kto będzie rozwijał systemy informatyczne GUGiK?

W ogłoszonym we wrześniu przetargu na rozwój i administrację systemów informatycznych Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii wpłynęła tylko jedna oferta.


Kto będzie rozwijał systemy informatyczne GUGiK? <br />
Kontekst Systemu Informacyjnego GUGiK (SIG)
Kontekst Systemu Informacyjnego GUGiK (SIG)

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zleceń związanych z wykonaniem prac analitycznych, wdrożeniowo-implementacyjnych, dokumentacyjnych oraz szkoleń, dotyczących rozbudowy oraz administracji systemów informatycznych GUGiK, a także świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla oprogramowania systemu PZGiK.

Jedyną ofertę w przetargu opiewającą na kwotę 1,51 mln zł złożyła firma GIS Partner z Wrocławia, która mieści się w budżecie zamawiającego. Równocześnie GUGiK przewiduje zastosowanie prawa opcji. Przypomnijmy, że wstępnie urząd szacował całkowitą wartość zamówienia na 3,03 mln zł netto, w tym: zamówienie podstawowe 1,23 mln zł, zamówienie opcjonalne 813 tys. zł oraz zamówienia podobne 985 tys. zł.

Prace związane z realizacją przedmiotu zamówienia mają być wykonane do 22 grudnia 2019 r., a równocześnie w zakresie świadczenia usług ATiK dla oprogramowania systemu PZGiK zamówienie ma być realizowane przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
... te systemy to chyba trzeba raczej zwijać niż rozwijać. no chyba, że karawana musi jechać dalej.
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
emuia Aplikację emuia gugik będzie rozwijał?
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
Specjalista od listów otwartych, już nie protestuje ?
 4 
 6 
odpowiedz zgłoś
ten mega system trzeba było zrobić w 1 najmniejszym powiecie w kraju, a gdy faktycznie wszystko będzie działało tak jak powinno, to wydawać miliony na rozbudowę. No ale w ten sposób nie wydano by milionów...Miś na miarę naszych możliwości
 5 
 4 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS