wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-11-16| Przetargi, Instytucje

Kto będzie rozwijał systemy informatyczne GUGiK?

W ogłoszonym we wrześniu przetargu na rozwój i administrację systemów informatycznych Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii wpłynęła tylko jedna oferta.


Kto będzie rozwijał systemy informatyczne GUGiK? <br />
Kontekst Systemu Informacyjnego GUGiK (SIG)
Kontekst Systemu Informacyjnego GUGiK (SIG)

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zleceń związanych z wykonaniem prac analitycznych, wdrożeniowo-implementacyjnych, dokumentacyjnych oraz szkoleń, dotyczących rozbudowy oraz administracji systemów informatycznych GUGiK, a także świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla oprogramowania systemu PZGiK.

Jedyną ofertę w przetargu opiewającą na kwotę 1,51 mln zł złożyła firma GIS Partner z Wrocławia, która mieści się w budżecie zamawiającego. Równocześnie GUGiK przewiduje zastosowanie prawa opcji. Przypomnijmy, że wstępnie urząd szacował całkowitą wartość zamówienia na 3,03 mln zł netto, w tym: zamówienie podstawowe 1,23 mln zł, zamówienie opcjonalne 813 tys. zł oraz zamówienia podobne 985 tys. zł.

Prace związane z realizacją przedmiotu zamówienia mają być wykonane do 22 grudnia 2019 r., a równocześnie w zakresie świadczenia usług ATiK dla oprogramowania systemu PZGiK zamówienie ma być realizowane przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
... te systemy to chyba trzeba raczej zwijać niż rozwijać. no chyba, że karawana musi jechać dalej.

emuia Aplikację emuia gugik będzie rozwijał?

Specjalista od listów otwartych, już nie protestuje ?

ten mega system trzeba było zrobić w 1 najmniejszym powiecie w kraju, a gdy faktycznie wszystko będzie działało tak jak powinno, to wydawać miliony na rozbudowę. No ale w ten sposób nie wydano by milionów...Miś na miarę naszych możliwości

4 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt