wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-09| GIS, Mapy, Imprezy

MAP_IT! - Krakowski Hackaton Mapowy

W weekend 17 i 18 listopada odbędzie się kolejny Hackaton Mapowy organizowany przez firmę Here Technologies, Koło Naukowe Geodetów „Dahlta” AGH oraz Koło Geografów UJ.


MAP_IT! - Krakowski Hackaton Mapowy

Oficjalne rozpoczęcie nastąpi 17 listopada w budynku Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH (sala 301) o godzinie 10.00. Kolejna część wydarzenia odbędzie się na Kampusie UJ, a zakończenie i ogłoszenie wyników na krakowskim Kazimierzu.

Map_IT! to wydarzenie skierowane do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni oraz wszystkich zainteresowanych technologiami mapowymi. Weźmie w nim udział ponad 100 uczestników z całej Europy – studentów, młodych absolwentów kierunków geodezyjnych, geograficznych oraz informatycznych.

Uczestnicy hackatonu zmierzą się z jednym z pięciu zaproponowanych tematów konkursowych w kategoriach: Environment, Smart Mobility, Transportation and Logistics, Social Responsibility, Smart Cities, Sports & Tourism. Na zwycięzców czeka pula nagród o wartości 5000 euro.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.map-it.com.pl/

Źródło: Here Technologies


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt