wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning lotniczy Nysy
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-09| GIS, Mapy, Imprezy

MAP_IT! - Krakowski Hackaton Mapowy

W weekend 17 i 18 listopada odbędzie się kolejny Hackaton Mapowy organizowany przez firmę Here Technologies, Koło Naukowe Geodetów „Dahlta” AGH oraz Koło Geografów UJ.


MAP_IT! - Krakowski Hackaton Mapowy

Oficjalne rozpoczęcie nastąpi 17 listopada w budynku Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH (sala 301) o godzinie 10.00. Kolejna część wydarzenia odbędzie się na Kampusie UJ, a zakończenie i ogłoszenie wyników na krakowskim Kazimierzu.

Map_IT! to wydarzenie skierowane do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni oraz wszystkich zainteresowanych technologiami mapowymi. Weźmie w nim udział ponad 100 uczestników z całej Europy – studentów, młodych absolwentów kierunków geodezyjnych, geograficznych oraz informatycznych.

Uczestnicy hackatonu zmierzą się z jednym z pięciu zaproponowanych tematów konkursowych w kategoriach: Environment, Smart Mobility, Transportation and Logistics, Social Responsibility, Smart Cities, Sports & Tourism. Na zwycięzców czeka pula nagród o wartości 5000 euro.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.map-it.com.pl/

Źródło: Here Technologies


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt