wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolorowe wideo z orbity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-11-08| Geodezja, Sprzęt

Art-Geo prezentuje nowe tachimetry

Arc7 to nowa seria tachimetrów bezlustrowych w ofercie firmy Art-Geo.


Art-Geo prezentuje nowe tachimetry

Instrumenty wyposażone są w kolorowy dotykowy ekran oraz system operacyjny Windows z dobrze znanym w Polsce oprogramowaniem FieldGenius na pokładzie. W standardzie oferują 2-sekundową dokładność pomiaru kąta oraz pomiar odległości na dystansie do 600/800 m (bez lustra, w zależności od wersji) lub 5000 m (z wykorzystaniem pojedynczego lustra).

W instrumentach znajdziemy 2-osiowy kompensator (zakres kompensacji 3´), obustronną alfanumeryczną klawiaturę z możliwością przypisywania skrótów użytkownika, a także system odpowiedzialny za pomiar temperatury i ciśnienia z automatycznym uwzględnianiem poprawki atmosferycznej do pomiaru odległości.
Do wymiany danych między tachimetrem a komputerem lub kontrolerem nie są potrzebne kable – użytkownik może skorzystać z dołączonej karty SD, portu USB lub połączenia bluetooth.

Liczne funkcje oprogramowania FieldGenius czynią z Arc7 prawdziwy kombajn do pracy w terenie. Pomiary punktów, kilka rodzajów tyczenia, moduł obliczeniowy, moduł drogowy, obsługa podkładów wektorowych i graficznych, modeli DTM – to tylko niektóre możliwości tego oprogramowania.

Źródło: Art-Geo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt