wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-08| Geodezja, Sprzęt

Art-Geo prezentuje nowe tachimetry

Arc7 to nowa seria tachimetrów bezlustrowych w ofercie firmy Art-Geo.


Art-Geo prezentuje nowe tachimetry

Instrumenty wyposażone są w kolorowy dotykowy ekran oraz system operacyjny Windows z dobrze znanym w Polsce oprogramowaniem FieldGenius na pokładzie. W standardzie oferują 2-sekundową dokładność pomiaru kąta oraz pomiar odległości na dystansie do 600/800 m (bez lustra, w zależności od wersji) lub 5000 m (z wykorzystaniem pojedynczego lustra).

W instrumentach znajdziemy 2-osiowy kompensator (zakres kompensacji 3´), obustronną alfanumeryczną klawiaturę z możliwością przypisywania skrótów użytkownika, a także system odpowiedzialny za pomiar temperatury i ciśnienia z automatycznym uwzględnianiem poprawki atmosferycznej do pomiaru odległości.
Do wymiany danych między tachimetrem a komputerem lub kontrolerem nie są potrzebne kable – użytkownik może skorzystać z dołączonej karty SD, portu USB lub połączenia bluetooth.

Liczne funkcje oprogramowania FieldGenius czynią z Arc7 prawdziwy kombajn do pracy w terenie. Pomiary punktów, kilka rodzajów tyczenia, moduł obliczeniowy, moduł drogowy, obsługa podkładów wektorowych i graficznych, modeli DTM – to tylko niektóre możliwości tego oprogramowania.

Źródło: Art-Geo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt