wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-08| GNSS, Geodezja, Przetargi

Dwóch chętnych na rozbudowę oprogramowania ASG-EUPOS

W przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na rozbudowę oprogramowania systemowego sieci stacji referencyjnych ASG-EUPOS wpłynęły dwie oferty, których wartość stanowi 42% i 173% budżetu zamawiającego.


Dwóch chętnych na rozbudowę oprogramowania ASG-EUPOS

Złożyły je firmy:
• Geotronics Dystrybucja Kraków – 0,749 mln zł brutto,
• Leica Geosystems Warszawa – 3,075 mln zł.
Budżet zamawiającego to 1,775 mln zł (zamówienie podstawowe).

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia jest rozbudowa oprogramowania systemowego pracującego w Centrum Zarządzania ASG-EUPOS, które służy do generowania usług czasu rzeczywistego i post-processingu. Wykonawca dokona rozbudowy funkcjonalności oprogramowania o wykorzystanie sygnałów z systemów Galileo i Beidou do generowania usług czasu rzeczywistego oraz o dodatkowe funkcjonalności. Obecnie wykorzystywanym oprogramowaniem jest Trimble Pivot Platform w wersji 3.10.5.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@widz Pewnie tak, że Geotronics rozbuduje obecnie wykorzystywaną platformę, której jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce i która działa już w ASG, a Leica musiałaby budować cały system od podstaw. Tak się przynajmniej wydaje.

I jak skomentować oferty ?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt