wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 4
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-08| GNSS, Geodezja, Przetargi

Dwóch chętnych na rozbudowę oprogramowania ASG-EUPOS

W przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na rozbudowę oprogramowania systemowego sieci stacji referencyjnych ASG-EUPOS wpłynęły dwie oferty, których wartość stanowi 42% i 173% budżetu zamawiającego.


Dwóch chętnych na rozbudowę oprogramowania ASG-EUPOS

Złożyły je firmy:
• Geotronics Dystrybucja Kraków – 0,749 mln zł brutto,
• Leica Geosystems Warszawa – 3,075 mln zł.
Budżet zamawiającego to 1,775 mln zł (zamówienie podstawowe).

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia jest rozbudowa oprogramowania systemowego pracującego w Centrum Zarządzania ASG-EUPOS, które służy do generowania usług czasu rzeczywistego i post-processingu. Wykonawca dokona rozbudowy funkcjonalności oprogramowania o wykorzystanie sygnałów z systemów Galileo i Beidou do generowania usług czasu rzeczywistego oraz o dodatkowe funkcjonalności. Obecnie wykorzystywanym oprogramowaniem jest Trimble Pivot Platform w wersji 3.10.5.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@widz Pewnie tak, że Geotronics rozbuduje obecnie wykorzystywaną platformę, której jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce i która działa już w ASG, a Leica musiałaby budować cały system od podstaw. Tak się przynajmniej wydaje.

I jak skomentować oferty ?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt