wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-08| Geodezja

Lublin: poszukiwany inspektor ds. EGiB

Lubelski Urząd Wojewódzki ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego do spraw ewidencji gruntów i budynków w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej.


Lublin: poszukiwany inspektor ds. EGiB

Do zadań inspektora należeć będzie m.in.:
• prowadzenie postępowań administracyjnych w pierwszej i w drugiej instancji w sprawach z zakresu EGiB oraz gleboznawczej klasyfikacji gruntów,
• kontrolowanie działania powiatowej administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie prowadzenia EGiB oraz gleboznawczej klasyfikacji gruntów oraz nadzorowanie pracy kontrolerów w czasie przeprowadzonej kontroli.

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie wyższe branżowe geodezyjne,
• doświadczenie zawodowe – 1,5 roku w administracji lub rok w wykonawstwie geodezyjnym.

Dokumenty można składać do 16 listopada. Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto to około 2400-2800 zł (+ dodatek stażowy).

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: LUW w Lublinie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Geodeta to dzisiaj dziad.

zrozumcie, ten kto określa zarobki (wojewoda?) nie uważa geodezję za ważną, potrzebną. Szkoda więc kasy na specjalistę za 5tys/m brutto. To nieuzasadniony wydatek. Marnotrawstwo. Było byle jak i będzie byle jak, więc po co specjalista. A kto ma go pilnować i motywować/kontrolować? Lepszy specjalista? To już prawdziwy wydatek! A co jeśli obaj specjaliści będą robić fuchy na boku? Głupia sprawa...lepiej robić minimum za minimum i mówić, że tak musi być. W POLSCE jesteśmy!! 100 lat bylejakości!

stażowe stażowego nie mają ci co prowadzą działalność gospodarczą, czyli pracujesz na swoim 30 lat a wcześniej u kogoś 5 to stażowego masz tylko 5. To jest chory kraj.

@ "Jaki Pan taki kram"

xDDD 200 zł ponad minimalną, przecież w Łodzi sprzedawca w markecie więcej zarabia xDDDDD

żenada level hard, lepiej być suwerenem na socjalu i nic nie robić

A jest to ładny wpis :) ?

To celowa polityka, aby nikt nie kontrolował Jeśli już ktoś zgodzi się na taką płacę, to tylko po to, aby mieć np. po roku ładny wspis w CV.

Oderwani od rzeczywistości. .

Ile? W starostwie w moim mieście referent ma na początek 2400 brutto. Jaja sobie robią?

urzędnikiem być ... Cóż za pokaźna kwota! fryzjer więcej zarabia ...

11 komentarzy

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt