wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-08| Geodezja

Lublin: poszukiwany inspektor ds. EGiB

Lubelski Urząd Wojewódzki ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego do spraw ewidencji gruntów i budynków w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej.


Lublin: poszukiwany inspektor ds. EGiB

Do zadań inspektora należeć będzie m.in.:
• prowadzenie postępowań administracyjnych w pierwszej i w drugiej instancji w sprawach z zakresu EGiB oraz gleboznawczej klasyfikacji gruntów,
• kontrolowanie działania powiatowej administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie prowadzenia EGiB oraz gleboznawczej klasyfikacji gruntów oraz nadzorowanie pracy kontrolerów w czasie przeprowadzonej kontroli.

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie wyższe branżowe geodezyjne,
• doświadczenie zawodowe – 1,5 roku w administracji lub rok w wykonawstwie geodezyjnym.

Dokumenty można składać do 16 listopada. Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto to około 2400-2800 zł (+ dodatek stażowy).

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: LUW w Lublinie


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Geodeta to dzisiaj dziad.

zrozumcie, ten kto określa zarobki (wojewoda?) nie uważa geodezję za ważną, potrzebną. Szkoda więc kasy na specjalistę za 5tys/m brutto. To nieuzasadniony wydatek. Marnotrawstwo. Było byle jak i będzie byle jak, więc po co specjalista. A kto ma go pilnować i motywować/kontrolować? Lepszy specjalista? To już prawdziwy wydatek! A co jeśli obaj specjaliści będą robić fuchy na boku? Głupia sprawa...lepiej robić minimum za minimum i mówić, że tak musi być. W POLSCE jesteśmy!! 100 lat bylejakości!

stażowe stażowego nie mają ci co prowadzą działalność gospodarczą, czyli pracujesz na swoim 30 lat a wcześniej u kogoś 5 to stażowego masz tylko 5. To jest chory kraj.

@ "Jaki Pan taki kram"

xDDD 200 zł ponad minimalną, przecież w Łodzi sprzedawca w markecie więcej zarabia xDDDDD

żenada level hard, lepiej być suwerenem na socjalu i nic nie robić

A jest to ładny wpis :) ?

To celowa polityka, aby nikt nie kontrolował Jeśli już ktoś zgodzi się na taką płacę, to tylko po to, aby mieć np. po roku ładny wspis w CV.

Oderwani od rzeczywistości. .

Ile? W starostwie w moim mieście referent ma na początek 2400 brutto. Jaja sobie robią?

urzędnikiem być ... Cóż za pokaźna kwota! fryzjer więcej zarabia ...

11 komentarzy

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt