wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-07| Mapy, Software

Wypadki i fotoradary na Mapach Google

Kierowcy korzystający z Map Google być może już wkrótce będą dostawać ostrzeżenia o fotoradarach oraz wypadkach, jakie czekają ich na trasie.


Wypadki i fotoradary na Mapach Google

Działanie funkcji jest proste. Wystarczy w mobilnej aplikacji Mapy Google wyszukać trasę, a program poinformuje, czy czekają nas na niej kontrole prędkości lub wypadki. Narzędzie umożliwia także samodzielne dodawanie przez użytkowników informacji o tego typu utrudnieniach na drodze.

Jak informuje serwis Android Police, na razie funkcja ta przechodzi testy i jest dostępna tylko dla wybranych użytkowników map. Krok ten wyraźnie pokazuje jednak, że Google chce wprowadzać do swojej aplikacji mapowej kolejne narzędzia przeznaczone specjalnie dla kierowców, które dotychczas były dostępne w jego aplikacji Waze.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt