wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak oszukać GPS?
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-07| Mapy, Software

Wypadki i fotoradary na Mapach Google

Kierowcy korzystający z Map Google być może już wkrótce będą dostawać ostrzeżenia o fotoradarach oraz wypadkach, jakie czekają ich na trasie.


Wypadki i fotoradary na Mapach Google

Działanie funkcji jest proste. Wystarczy w mobilnej aplikacji Mapy Google wyszukać trasę, a program poinformuje, czy czekają nas na niej kontrole prędkości lub wypadki. Narzędzie umożliwia także samodzielne dodawanie przez użytkowników informacji o tego typu utrudnieniach na drodze.

Jak informuje serwis Android Police, na razie funkcja ta przechodzi testy i jest dostępna tylko dla wybranych użytkowników map. Krok ten wyraźnie pokazuje jednak, że Google chce wprowadzać do swojej aplikacji mapowej kolejne narzędzia przeznaczone specjalnie dla kierowców, które dotychczas były dostępne w jego aplikacji Waze.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt