wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-11-07| Geodezja, Mapy, Przetargi

Świeckie zasoby czeka modernizacja

Prawie 5 mln zł wyda Starostwo Powiatowe w Świeciu na digitalizację dokumentów PZGiK, utworzenie baz danych BDOT500 i GESUT oraz przeprowadzenie działań harmonizujących zbiory danych.


Świeckie zasoby czeka modernizacja

Wartość umowy podpisanej z firmami Tukaj Mapping Central Europe Kraków oraz 19E Wrocław to 4,932 mln zł brutto. Pozostałe oferty w postępowaniu złożyły następujące podmioty:
• MGGP SA Tarnów – 5,400 mln zł;
• Gispro Szczecin – 5,446 mln zł;
• Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne – 5,500 mln zł;
• OPGK Olsztyn – 6,367 mln zł.

Zamówienie obejmuje terytorium całego powiatu, tj. 13 jednostek ewidencyjnych. Prace mają zostać wykonane do czerwca 2021 roku. Przetarg realizowany jest w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0”.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ZSIN A która z tych firm nie robiła ZSiNów czyli najbardziej paskudnej i znienawidzonej roboty przez GG.

Wygrywająca firma to to samo co TMC od ZSiNów ?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt