wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-06| Geodezja, Firma, Przetargi

Rusza modernizacja osnowy w powiecie nidzickim

628 tys. zł wyda Starostwo w Nidzicy na modernizację szczegółowej osnowy geodezyjnej na obszarze 4 jednostek ewidencyjnych.


Rusza modernizacja osnowy w powiecie nidzickim

Prace obejmą jednostki: Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo oraz Nidzica – obszar wiejski. Na obszarze opracowania znajduje się ponad 2,2 tys. punktów osnowy plus 140 poza powiatem (ciągi dowiązujące). Do obowiązków wykonawcy będzie należało opracowanie projektu modernizacji osnowy i jego realizacja, w tym wyznaczenie dla punktów szczegółowej osnowy poziomej wysokości z dokładnością nie mniejszą niż 0,02 m w geodezyjnym układzie wysokościowym PL-EVRF2007-NH oraz Kronsztad86 i Kronsztad60, założenie do 80 punktów osnowy dwufunkcyjnej oraz określenie współrzędnych punktów szczegółowej osnowy wysokościowej.

W przetargu na te prace wpłynęły 4 oferty, a za najkorzystniejszą zamawiający uznał propozycję firmy SKB GIS o wartości 628 tys. zł. Ma ona czas do końca kwietnia przyszłego roku na realizację zamówienia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt