wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-05| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Modernizacja gorlickiego zasobu rusza na pół gwizdka

Starostwu w Gorlicach udało się zawrzeć tylko dwie z planowanych ośmiu umów na modernizację EGiB oraz utworzenie baz BDOT500 i GESUT.


Modernizacja gorlickiego zasobu rusza na pół gwizdka

Zamówienie podzielono na osiem części, przy czym z powodu niewielkiego zainteresowania wykonawców udało się rozstrzygnąć tylko dwie. Obie wykona firma OPGK Kraków. Podpisane z nią umowy dotyczą wykonania prac w gminie Biecz (wartość kontraktu to 976 tys. zł) oraz gminie Lipniki (285 tys. zł). W pierwszym przypadku termin ich realizacji to 450 dni, a w drugim – 390 dni.

W przypadku pozostałych 6 części (dotyczących gmin: Bobowa, Ropa, Gorlice, Sękowa, Moszczenica i Uście Gorlickie) nie wpłynęły żadne oferty, dlatego starostwo zdecydowało o ponownym rozpisaniu przetargu na te prace. Czy tym razem zainteresowanie wykonawców będzie większe? Tego dowiemy się 6 listopada, gdy odbędzie się otwarcie ofert.

Zamówienie jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego. Całkowita wartość przedsięwzięcia to 8,3 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nie no racja niech wszyscy czekają na rządowy ZSIN. Jeszcze tydzień do zakończenia projektów GUGIKu. Jak tam efekty ?

Modlitwa właścicieli działek Od ognia i wojny oraz modernizacji EGiB (w ramach RPO) zachowaj nas Panie.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt