wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 4
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-05| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Modernizacja gorlickiego zasobu rusza na pół gwizdka

Starostwu w Gorlicach udało się zawrzeć tylko dwie z planowanych ośmiu umów na modernizację EGiB oraz utworzenie baz BDOT500 i GESUT.


Modernizacja gorlickiego zasobu rusza na pół gwizdka

Zamówienie podzielono na osiem części, przy czym z powodu niewielkiego zainteresowania wykonawców udało się rozstrzygnąć tylko dwie. Obie wykona firma OPGK Kraków. Podpisane z nią umowy dotyczą wykonania prac w gminie Biecz (wartość kontraktu to 976 tys. zł) oraz gminie Lipniki (285 tys. zł). W pierwszym przypadku termin ich realizacji to 450 dni, a w drugim – 390 dni.

W przypadku pozostałych 6 części (dotyczących gmin: Bobowa, Ropa, Gorlice, Sękowa, Moszczenica i Uście Gorlickie) nie wpłynęły żadne oferty, dlatego starostwo zdecydowało o ponownym rozpisaniu przetargu na te prace. Czy tym razem zainteresowanie wykonawców będzie większe? Tego dowiemy się 6 listopada, gdy odbędzie się otwarcie ofert.

Zamówienie jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego. Całkowita wartość przedsięwzięcia to 8,3 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nie no racja niech wszyscy czekają na rządowy ZSIN. Jeszcze tydzień do zakończenia projektów GUGIKu. Jak tam efekty ?

Modlitwa właścicieli działek Od ognia i wojny oraz modernizacji EGiB (w ramach RPO) zachowaj nas Panie.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt