|2018-11-05|
GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Prawo, Przetargi, Edukacja, Software, Ludzie, Kataster
Listopadowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania
W serwisie egeodeta24.pl, który udostępnia GEODETĘ cyfrowego, jest już opublikowane wydanie 11/2018. Piszemy w nim o dwóch inicjatywach na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski, w których realizację zaangażowani byli również geodeci. Pierwsza z nich dotyczy powstania 12-hektarowego lasu w kształcie godła Polski. Druga to „Geodezyjne serce Polski” – projekt, który w rozmowie z GEODETĄ przybliża jego inicjator Mariusz Meus.
W listopadowym GEODECIE prezentujemy ponadto „Atlas biblijny”. Opowiada o nim twórca jego koncepcji i redaktor dr hab. Adam Linsenbarth. Publikujemy także obszerną relację z międzynarodowych targów geodezyjnych Intergeo, które w tym roku odbyły się we Frankfurcie, przedstawiając nowości sprzętowe i technologiczne. Bogdan Grzechnik wyjaśnia, czego zabrakło w ustawie o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących, a Grzegorz Ninard pisze na temat ujawniania umów dzierżawy w EGiB. Na przykładzie Krakowa przybliżamy temat aktualizacji danych EGiB w zakresie granic działek. Publikujemy również najnowsze wyniki rekrutacji na studia na kierunek geodezja i kartografia.
Użytkowników serwisu egeodeta24.pl, którzy wykupili listopadowe wydanie GEODETY cyfrowego, zapraszamy do pobrania pliku z panelu użytkownika. Pozostałych zainteresowanych listopadowym wydaniem zachęcamy do opłacenia dostępu do niego za pomocą płatności elektronicznych. Cała operacja potrwa zaledwie kilka minut, a GEODETĘ cyfrowego w uniwersalnym formacie PDF będziecie Państwo mogli odczytać nie tylko na komputerze, ale także na tablecie czy smartfonie. W pliku łatwiej wyszukać interesujące słowa lub frazy, a dowolny artykuł można wydrukować na swoje potrzeby na domowej drukarce.
Dlaczego jeszcze warto korzystać z GEODETY cyfrowego? Bo oszczędza się czas i pieniądze! Każde nowe wydanie GEODETY cyfrowego otrzymuje się wcześniej niż wydanie papierowe. Również dostęp do dowolnego numeru archiwalnego uzyskuje się natychmiast po dokonaniu płatności elektronicznej – nie trzeba czekać na listonosza. GEODETA cyfrowy to także niższa cena prenumeraty i pojedynczych wydań. Co ważne, im więcej się kupuje, tym miesięcznik jest tańszy.
Zawartość listopadowego wydania GEODETY można wygodnie przejrzeć w serwisie egeodeta24.pl. Aby zaoszczędzić na każdym wydaniu, warto wykupić prenumeratę GEODETY cyfrowego (roczną, półroczną lub kwartalną). A tych, którzy wolą GEODETĘ w wydaniu papierowym, zachęcamy do zakupu prenumeraty w wersji tradycyjnej.
Redakcja
|