wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-10-12| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat włocławski: kolejna próba utworzenia baz danych

Starostwo Powiatowe we Włocławku ponownie ogłosiło przetarg na wykonanie prac geodezyjno-kartograficznych w zakresie: utworzenia baz danych BDOT500, GESUT, digitalizacji dokumentów analogowych PZGiK oraz harmonizacji baz danych BDOT500, GESUT i EGiB, w tym korekta baz danych EGiB. Szacunkowa wartość zamówienia (na podstawie wadium) wynosi co najmniej 1,7 mln zł.


Powiat włocławski: kolejna próba utworzenia baz danych

Zamówienie obejmuje obszar całego powiatu włocławskiego, w tym 18 jednostek ewidencyjnych. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 19 listopada. Termin realizacji zamówienia upływa w czerwcu 2021 roku.

Poprzedni przetarg (ogłoszony w lipcu br.) na ten sam przedmiot zamówienia został unieważniony z powodu naruszenia koperty, w której znajdowała się jedna z ofert.

Zamówienie jest częścią wartego 135 mln zł projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” (dofinansowanego ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z 19 powiatami oraz 4 miastami na prawach powiatu. Oprócz modernizacji powiatowych zasobów geodezyjnych (na co wyasygnowano blisko 80 mln zł) przedmiotem tego przedsięwzięcia jest m.in. rozbudowa wojewódzkiego systemu informacji przestrzennej (w tym jego modułów: regionalnego, powiatowego i miast prezydenckich), a także pozyskanie ortofotomapy dla całego województwa.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Jak zwykle w tym projekcie zakres prac nie jest adekwatny do kwoty przeznaczonej. Może ktoś zaryzykuje.zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt