wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-10-12| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat włocławski: kolejna próba utworzenia baz danych

Starostwo Powiatowe we Włocławku ponownie ogłosiło przetarg na wykonanie prac geodezyjno-kartograficznych w zakresie: utworzenia baz danych BDOT500, GESUT, digitalizacji dokumentów analogowych PZGiK oraz harmonizacji baz danych BDOT500, GESUT i EGiB, w tym korekta baz danych EGiB. Szacunkowa wartość zamówienia (na podstawie wadium) wynosi co najmniej 1,7 mln zł.


Powiat włocławski: kolejna próba utworzenia baz danych

Zamówienie obejmuje obszar całego powiatu włocławskiego, w tym 18 jednostek ewidencyjnych. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 19 listopada. Termin realizacji zamówienia upływa w czerwcu 2021 roku.

Poprzedni przetarg (ogłoszony w lipcu br.) na ten sam przedmiot zamówienia został unieważniony z powodu naruszenia koperty, w której znajdowała się jedna z ofert.

Zamówienie jest częścią wartego 135 mln zł projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” (dofinansowanego ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z 19 powiatami oraz 4 miastami na prawach powiatu. Oprócz modernizacji powiatowych zasobów geodezyjnych (na co wyasygnowano blisko 80 mln zł) przedmiotem tego przedsięwzięcia jest m.in. rozbudowa wojewódzkiego systemu informacji przestrzennej (w tym jego modułów: regionalnego, powiatowego i miast prezydenckich), a także pozyskanie ortofotomapy dla całego województwa.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Jak zwykle w tym projekcie zakres prac nie jest adekwatny do kwoty przeznaczonej. Może ktoś zaryzykuje.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt