wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning lotniczy Nysy
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-10-12| Przetargi, Edukacja, Software

Politechnika Koszalińska zamawia szkolenia dla studentów

Politechnika Koszalińska ogłosiła przetarg na przeprowadzenie szkoleń dla studentów Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji.


Politechnika Koszalińska zamawia szkolenia dla studentów <br />
fot. Politechnika Koszalińska
fot. Politechnika Koszalińska
Zamówienie zostało podzielone na 4 samodzielne części:
• I – Kurs modelowania danych 3D w programie Revit z egzaminem,
• II – Szkolenie z AutoCAD oraz AutoCAD Civil 3D z egzaminem,
• III – Kurs obsługi UAV z egzaminem,
• IV – Szkolenie pn. „Warunki kontraktowe FIDIC w praktyce i procesie inwestycyjnym” wraz z egzaminem.

Oferty na każdą z części można składać do 17 października. Kryteriami ich oceny będą: cena (60%) i doświadczenie trenera/wykładowcy (40%). Szacunkowa łączna wartość zamówienia netto wynosi 105,2 tys. zł.

Postępowanie prowadzone jest w ramach projektu pn. „Program zintegrowanych działań na rzecz zwiększenia jakości i efektywności kształcenia na Politechnice Koszalińskiej nr POWR.03.05.00-00-Z219/17” współfinansowanego ze środków UE z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Politechnika nie orientuje się jakie są obecnie potrzeby rynku. Na pewno nie jest to modelowanie. Smutne jak bardzo oderwani są od rzeczywistości

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt