wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-10-12| Przetargi, Edukacja, Software

Politechnika Koszalińska zamawia szkolenia dla studentów

Politechnika Koszalińska ogłosiła przetarg na przeprowadzenie szkoleń dla studentów Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji.


Politechnika Koszalińska zamawia szkolenia dla studentów <br />
fot. Politechnika Koszalińska
fot. Politechnika Koszalińska
Zamówienie zostało podzielone na 4 samodzielne części:
• I – Kurs modelowania danych 3D w programie Revit z egzaminem,
• II – Szkolenie z AutoCAD oraz AutoCAD Civil 3D z egzaminem,
• III – Kurs obsługi UAV z egzaminem,
• IV – Szkolenie pn. „Warunki kontraktowe FIDIC w praktyce i procesie inwestycyjnym” wraz z egzaminem.

Oferty na każdą z części można składać do 17 października. Kryteriami ich oceny będą: cena (60%) i doświadczenie trenera/wykładowcy (40%). Szacunkowa łączna wartość zamówienia netto wynosi 105,2 tys. zł.

Postępowanie prowadzone jest w ramach projektu pn. „Program zintegrowanych działań na rzecz zwiększenia jakości i efektywności kształcenia na Politechnice Koszalińskiej nr POWR.03.05.00-00-Z219/17” współfinansowanego ze środków UE z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Politechnika nie orientuje się jakie są obecnie potrzeby rynku. Na pewno nie jest to modelowanie. Smutne jak bardzo oderwani są od rzeczywistości

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt