wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-09-14| GIS, Mapy, Przetargi, Instytucje

Kujawsko-Pomorskie rozbuduje swój geoportal

Co najmniej 2,4 mln zł będzie kosztować (szacunek na podstawie wadium) rozbudowa geoportalu województwa kujawsko-pomorskiego. Urząd Marszałkowski w Toruniu właśnie ogłosił przetarg na jej realizację w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0".


Kujawsko-Pomorskie rozbuduje swój geoportal

Rozbudowa obejmie uruchomienie zindywidualizowanych Geoportali Publicznych poszczególnych powiatów i gmin wraz z zapewnieniem tworzenia i udostępniania indywidulanych kompozycji mapowych przez poszczególne jednostki samorządu terytorialnego. Uruchomiona zostanie też e-usługa umożliwiająca złożenie wniosku o udostępnienie dokumentów planistycznych (zaświadczeń, wypisów i wyrysów). Te prace mają być zrealizowane (jest to 1 etap zamówienia) w ciągu maksymalnie 60 dni .

Dzięki realizacji zamówienia użytkownicy geoportalu zyskają również możliwość tworzenia własnych kompozycji mapowych i współdzielenia się nimi z innymi użytkownikami, a także możliwość generowania kodu html pozwalającego na osadzenie kontrolki mapowej w dowolnej stronie internetowej. Zamówienie obejmuje też aplikację mobilną serwisu oraz szkolenia dla administratorów i użytkowników JST.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 70 tys. zł można składać do 22 października br. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji będą: cena (50%), termin realizacji I etapu (40%) i gwarancja (10%).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
dlaczego comarch będzie robił to, co zrobił gugik w capap? Przecież tam mają być indywidualne kompozycje mapowe

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt