wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning ułatwi modernizację statku
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-09-14| GIS, Mapy, Przetargi, Instytucje

Kujawsko-Pomorskie rozbuduje swój geoportal

Co najmniej 2,4 mln zł będzie kosztować (szacunek na podstawie wadium) rozbudowa geoportalu województwa kujawsko-pomorskiego. Urząd Marszałkowski w Toruniu właśnie ogłosił przetarg na jej realizację w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0".


Kujawsko-Pomorskie rozbuduje swój geoportal

Rozbudowa obejmie uruchomienie zindywidualizowanych Geoportali Publicznych poszczególnych powiatów i gmin wraz z zapewnieniem tworzenia i udostępniania indywidulanych kompozycji mapowych przez poszczególne jednostki samorządu terytorialnego. Uruchomiona zostanie też e-usługa umożliwiająca złożenie wniosku o udostępnienie dokumentów planistycznych (zaświadczeń, wypisów i wyrysów). Te prace mają być zrealizowane (jest to 1 etap zamówienia) w ciągu maksymalnie 60 dni .

Dzięki realizacji zamówienia użytkownicy geoportalu zyskają również możliwość tworzenia własnych kompozycji mapowych i współdzielenia się nimi z innymi użytkownikami, a także możliwość generowania kodu html pozwalającego na osadzenie kontrolki mapowej w dowolnej stronie internetowej. Zamówienie obejmuje też aplikację mobilną serwisu oraz szkolenia dla administratorów i użytkowników JST.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 70 tys. zł można składać do 22 października br. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji będą: cena (50%), termin realizacji I etapu (40%) i gwarancja (10%).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
dlaczego comarch będzie robił to, co zrobił gugik w capap? Przecież tam mają być indywidualne kompozycje mapowe

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt