wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-09-14| Firma, Przetargi, Software, Instytucje

GUGiK zamawia rozbudowę i konserwację UMM i Modułu SDI

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg o wartości co najmniej 1,7 mln zł (szacunek na podstawie wadium) na rozbudowę, administrację i konserwację Uniwersalnego Modułu Mapowego oraz Modułu SDI.


GUGiK zamawia rozbudowę i konserwację UMM i Modułu SDI

Przedmiotem przetargu jest:
1. Rozbudowa i administracja Uniwersalnego Modułu Mapowego oraz Modułu SDI w ilości nie większej niż 11 575 roboczogodzin, w tym:
• 6060 w ramach zamówienia podstawowego,
• 5515 w ramach prawa opcji.
2. Zapewnienie świadczenia usługi asysty technicznej i konserwacji, dla oprogramowania dostarczonego w ramach UMM i Modułu SDI:
• w okresie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy z zachowaniem ciągłości usługi asysty technicznej i konserwacji w ramach zamówienia podstawowego,
• w okresie 6 miesięcy z zachowaniem ciągłości usługi asysty technicznej i konserwacji w ramach prawa opcji.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 23 października br. Kryteriami wyboru najlepszej propozycji będą: cena (60%) oraz jakość (40%).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
pytanie czy UE nie powinna cofnąć tej kasy, jeśli dotrze do nich, że Beneficjent nawet nie jest w stanie sam administrować produktami projektu. Co z zapewnieniem trwałości projektów? Tak to można każdą kasę z UE przepalić...

Brawo Marek, dzięki, naprawdę.

! Brawo Marek? Rzeczywiscie brawo. Brawo ze tak bardzo skomplikowales proste tematy ktorych rozwiazania nie powinny kosztowac tyle ile kosztuja. Brawo za to,ze za kolejne twory gugikowe unia placi setki milionow myslac ze dostaje cos co nasz kraj przybliza do wyznaczonego celu. Brawo tez za to ze namieszales w tym wsxysykim tak ze utrzymanie tego bez wsparcia jest niemozliwe. No i w koncu brawo za to ze nikt gugiku nie rozliczy zz ich dzialalnosci bo za Boga nie bedzie w stanie zrozumiec filozofii tego co i po co robi sie to wszystko i ktore elemeny kiedy i na jakim etapie powinny byc wytworzone. Juz nawet Prezes utknal w gąszczu kabelkow i z wrazenia zapomnial o czym pisal nie w listach otwartych.

Brawo Brawo Marek szczerze tylko nie wiem czy to ci nie zaszkodzi.

zmieniaja sie tylko wlasciciele psudosukcesu Zycie po raz kolejny pokazuje ze nie ma znaczenia co i jak robisz. Ma znaczenie kto i kiedy bedzie mial odwage skrytykowac poprzednikow i na ich robocie zbudowac sukces. Zwyczajnie slabe.

użytkowniku w mundurze to ja chyba znam innych ludzi z GUGiK. Gdyby ciężko pracowali i byli liderami w dziedzinie usług to nie potrzebowali ogłaszać przetargu na administracje i asystę bo nie pozwolili by się uwiązać do dostawcy. A tak wiesz rozumiesz, ktoś zrobi.

Brawo Brawo Marek, gratuluję wytrwałości - w końcu do nowych władz dotarło jak ważny i cenny jest UMM. Tylko prośba nie pozwól z tego zrobić jakiejś kolejnej Krajowej Integracji .... pod egidą ... Kolejna sprawa, w której pan Prezes będzie musiał uznać, że ludzie z GUGiK jednak ciężko pracowali i byli/są liderami jeśli chodzi o e-usługi i nowoczesne technologie w administracji rządowej.

tamdaradei i już HeX i jego ludzie w zespołach zacierają ręce.Importować toto dane będzie w końcu poprawnie ?

8 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt