wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-09-13| Geodezja, Prawo, Instytucje

WIGiK w Poznaniu poszukuje starszego inspektora ds. kontroli

Dyrektor generalny Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu ogłosił nabór kandydatów na stanowisko starszego inspektora do spraw kontroli w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej. Aplikacje można składać do 24 września br.


WIGiK w Poznaniu poszukuje starszego inspektora ds. kontroli

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:
• przeprowadzanie kontroli w organach administracji geodezyjnej i kartograficznej (marszałka województwa, starosty/prezydenta miasta na prawach powiatu) i jednostkach organizacyjnych;
• przeprowadzanie kontroli przedsiębiorców wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne;
• przeprowadzanie kontroli operatu technicznego w trakcie rozpatrywania skarg na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej i wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne przedsiębiorców, a także w toku wydawania decyzji administracyjnych.

Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• wykształcenie średnie geodezyjne;
• znajomość przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi;
• znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Kodeksu cywilnego;
• znajomość ustawy o kontroli w administracji rządowej.

Wymaganiem dodatkowym jest rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: 2,6-3,0 tys. zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: WUW w Poznaniu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kielce https://nabory.kprm.gov.pl/swietokrzyskie/kielce/i nspektor,34075

Stażysta w WINGiK Poznań: Za rok ta śmieszna pani zamiast inspektorów do kontroli zatrudni stażystę do kontroli za 2300 brutto. Widać uważa, że jedynie ona jest godna posiadać uprawnienia geodezyjne, reszta uprawnienia dostała przez przypadek, a prace geodezyjne przez nich wykonywane nie są godne funta kłaków. Ciekawe ile samodzielnie złożyła operatów z podziałów, rozgraniczeń czy innych prac geodezyjnych bazujących na jakże wiarygodnym państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym posiadającym np. informację o położeniu znaku granicznego określonego na podstawie archiwalnych dokumentów z dokładnością do 4 metrów i co ona biedna w takiej sytuacji zrobiła?

. napisać nędza to tak jakby nic nie napisać, ma to swoje minusy ale też ma plusy, widać że system geodezji załamuję się, gospodarka i demografia robią swoje. Jak będzie wyglądał system nadzoru i kontroli, teraz fikcja a za parę lat? W starostwach jeszcze gorzej, tak z 15 lat temu to wszyscy w wydziale geodezji byli geodetami, z uprawnieniami lub bez, a dzisiaj może cztery osoby. Także jeszcze parę lat i system sam się wykończy. Z dedykacja dla fanatyków mapy zasadniczej...

ręce opadaja starszy inspektor do spraw kontroli - wykształcenie średnie, brak uprawnień, rok w administracji (mile widziane). Jak taka osoba może obiektywnie sprawdzić operat.

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt