wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-09-13| Geodezja, Prawo, Instytucje

WIGiK w Poznaniu poszukuje starszego inspektora ds. kontroli

Dyrektor generalny Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu ogłosił nabór kandydatów na stanowisko starszego inspektora do spraw kontroli w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej. Aplikacje można składać do 24 września br.


WIGiK w Poznaniu poszukuje starszego inspektora ds. kontroli

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:
• przeprowadzanie kontroli w organach administracji geodezyjnej i kartograficznej (marszałka województwa, starosty/prezydenta miasta na prawach powiatu) i jednostkach organizacyjnych;
• przeprowadzanie kontroli przedsiębiorców wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne;
• przeprowadzanie kontroli operatu technicznego w trakcie rozpatrywania skarg na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej i wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne przedsiębiorców, a także w toku wydawania decyzji administracyjnych.

Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• wykształcenie średnie geodezyjne;
• znajomość przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi;
• znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Kodeksu cywilnego;
• znajomość ustawy o kontroli w administracji rządowej.

Wymaganiem dodatkowym jest rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: 2,6-3,0 tys. zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: WUW w Poznaniu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kielce https://nabory.kprm.gov.pl/swietokrzyskie/kielce/i nspektor,34075

Stażysta w WINGiK Poznań: Za rok ta śmieszna pani zamiast inspektorów do kontroli zatrudni stażystę do kontroli za 2300 brutto. Widać uważa, że jedynie ona jest godna posiadać uprawnienia geodezyjne, reszta uprawnienia dostała przez przypadek, a prace geodezyjne przez nich wykonywane nie są godne funta kłaków. Ciekawe ile samodzielnie złożyła operatów z podziałów, rozgraniczeń czy innych prac geodezyjnych bazujących na jakże wiarygodnym państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym posiadającym np. informację o położeniu znaku granicznego określonego na podstawie archiwalnych dokumentów z dokładnością do 4 metrów i co ona biedna w takiej sytuacji zrobiła?

. napisać nędza to tak jakby nic nie napisać, ma to swoje minusy ale też ma plusy, widać że system geodezji załamuję się, gospodarka i demografia robią swoje. Jak będzie wyglądał system nadzoru i kontroli, teraz fikcja a za parę lat? W starostwach jeszcze gorzej, tak z 15 lat temu to wszyscy w wydziale geodezji byli geodetami, z uprawnieniami lub bez, a dzisiaj może cztery osoby. Także jeszcze parę lat i system sam się wykończy. Z dedykacja dla fanatyków mapy zasadniczej...

ręce opadaja starszy inspektor do spraw kontroli - wykształcenie średnie, brak uprawnień, rok w administracji (mile widziane). Jak taka osoba może obiektywnie sprawdzić operat.

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt