wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-09-12| Przetargi

Trimble Express 2018 w trasie

Trimble Express to seria krótkich spotkań organizowanych przez firmę Geotronics Dystrybucja, które ruszyły na początku września. Są one okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami pomiarowymi.


Trimble Express 2018 w trasie
Jak przekonują organizatorzy, to także możliwość spotkania i dyskusji w gronie osób z branży, szansa na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń oraz okazja do chwili odpoczynku od codziennych zajęć. Podczas spotkań zostaną zaprezentowane takie rozwiązania, jak: tachimetr skanujący Trimble SX10 (fot.), Trimble TSC7 + Access 2018, oprogramowanie Trimble Business Center, system UAV Delair UX11, a także bezzałogowa platforma pływająca HyDrone ASV.

Wydarzenia z cyklu Trimble Express w najbliższym czasie odbędą się w: Łodzi (13 września), Warszawie (19 września), Lublinie (20 września), Poznaniu (25 września), Zielonej Górze (26 września) i we Wrocławiu (27 września). Na stronie www.trimbleexpress.pl znajduje się formularz rejestracji.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt