wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-09-12| Przetargi

Trimble Express 2018 w trasie

Trimble Express to seria krótkich spotkań organizowanych przez firmę Geotronics Dystrybucja, które ruszyły na początku września. Są one okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami pomiarowymi.


Trimble Express 2018 w trasie
Jak przekonują organizatorzy, to także możliwość spotkania i dyskusji w gronie osób z branży, szansa na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń oraz okazja do chwili odpoczynku od codziennych zajęć. Podczas spotkań zostaną zaprezentowane takie rozwiązania, jak: tachimetr skanujący Trimble SX10 (fot.), Trimble TSC7 + Access 2018, oprogramowanie Trimble Business Center, system UAV Delair UX11, a także bezzałogowa platforma pływająca HyDrone ASV.

Wydarzenia z cyklu Trimble Express w najbliższym czasie odbędą się w: Łodzi (13 września), Warszawie (19 września), Lublinie (20 września), Poznaniu (25 września), Zielonej Górze (26 września) i we Wrocławiu (27 września). Na stronie www.trimbleexpress.pl znajduje się formularz rejestracji.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt