wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
BARI '76
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-09-12| Edukacja

Powiat lubaczowski: drugie podejście do modernizacji EGiB

Starostwo w Lubaczowie ponownie ogłosiło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków w 14 obrębach.


Powiat lubaczowski: drugie podejście do modernizacji EGiB
Podobnie jak poprzednio zamówienie podzielono na dwie części dotyczące obrębów:
• I – Żuków, Niemstów, Nowe Sioło i Chotylub w gminie Cieszanów; Podemszczyzna, Krzywe, Horyniec-Zdrój, Radruż, Nowiny Horynieckie, Dziewięcierz, Werchrata i Prusie w gminie Horyniec-Zdrój; Skolin w gminie Wielkie Oczy;
• II – Cewków w gminie Stary Dzików.

Oferty zabezpieczone wadium (dla I części to 12 tys. zł, dla II części – 20 tys. zł) nalezy złożyć do 18 października br. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji będą cena (60%) oraz okres gwarancji (40%).

Przypomnijmy, że część I zamówienia ogłoszonego w marcu br. unieważniono, ponieważ jedyna złożona propozycja znacząco przekraczała możliwości finansowe starostwa. Powiat gotowy był wyłożyć na modernizację 676 tys. zł, a oferta opiewała na ponad 3 mln zł. Z kolei do drugiej części nie zgłosił się żaden chętny.

Zamówienie ogłoszono w ramach projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)” o wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt