wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bielsko-Biała w OSM
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-09-12| Edukacja

Powiat lubaczowski: drugie podejście do modernizacji EGiB

Starostwo w Lubaczowie ponownie ogłosiło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków w 14 obrębach.


Powiat lubaczowski: drugie podejście do modernizacji EGiB
Podobnie jak poprzednio zamówienie podzielono na dwie części dotyczące obrębów:
• I – Żuków, Niemstów, Nowe Sioło i Chotylub w gminie Cieszanów; Podemszczyzna, Krzywe, Horyniec-Zdrój, Radruż, Nowiny Horynieckie, Dziewięcierz, Werchrata i Prusie w gminie Horyniec-Zdrój; Skolin w gminie Wielkie Oczy;
• II – Cewków w gminie Stary Dzików.

Oferty zabezpieczone wadium (dla I części to 12 tys. zł, dla II części – 20 tys. zł) nalezy złożyć do 18 października br. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji będą cena (60%) oraz okres gwarancji (40%).

Przypomnijmy, że część I zamówienia ogłoszonego w marcu br. unieważniono, ponieważ jedyna złożona propozycja znacząco przekraczała możliwości finansowe starostwa. Powiat gotowy był wyłożyć na modernizację 676 tys. zł, a oferta opiewała na ponad 3 mln zł. Z kolei do drugiej części nie zgłosił się żaden chętny.

Zamówienie ogłoszono w ramach projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)” o wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt