wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-08-09| Geodezja, Edukacja

PW: konkurs na stanowisko adiunkta

Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii ogłasza konkurs na objęcie stanowiska adiunkta naukowo?dydaktycznego w Katedrze Geodezji i Astronomii Geodezyjnej na Wydziale Geodezji i Kartografii. Aplikacje można składać do 7 września.


PW: konkurs na stanowisko adiunkta
Od kandydatów wymagane jest:
• ukończenie studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego w zakresie geodezji lub informatyki;
• posiadanie stopnia naukowego doktora nauk technicznych w dyscyplinie geodezja lub informatyka;
• bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (poziom B2);
• profil naukowy wiążący się ze specjalnością naukową Katedry Geodezji i Astronomii Geodezyjnej;
• znajomość zagadnień z zakresu zastosowań informatyki w geodezji i geoinformatyki;
• znajomość zagadnień dotyczących przetwarzania danych przestrzennych;
• biegła znajomość języka C++ oraz jednego z dwóch języków: Java lub Python;
• biegła znajomość systemów bazodanowych: języka SQL oraz przynajmniej jednego z silników bazodanowych PostgreSQL, Oracle, MS SQL Server;
• znajomość i umiejętność konfiguracji systemów Windows oraz Linux;
• znajomość środowiska obliczeń matematycznych Matlab;
• dobra znajomość zagadnień matematycznych z zakresu rachunku prawdopodobieństwa i statystyki;
• dobra znajomość metod i algorytmów numerycznych;
• doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na uczelni wyższej.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: PW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nadzieja 3500 zł., ale brutto (przed wejściem w życie konstytucji dla nauki). Czy geodezja jest jeszcze geodezją (mierzyć, dzielić). Niestety zawód geodety jest eliminowany niczym zdun. A tymczasem kolejne uczelnie otwierają kształcenie na kierunku geodezja. Wszystkim którzy ukończyli geodezję i nie mają normalnej pracy radzę pomyśleć o nauczeniu się języka niemieckiego, angielskiego. Dobrze płacą na zachodzie, gdzie wysoko cenią firmy i fachowców budowlanych z Polski. Jeśli ktoś chce pozostać w kraju to może warto przekwalifikować się na matematyka. (Po geodezji są ku temu solidne podstawy).

ale tej Javy to trzeba sa najpierw nauczyc, a jest to trudniejsze od obslugi GPS czy tachimetru. Ogolnie geodezja jest spaczona jesli chodzi o zarobki, ale dowiedzialem sie o tym o wiele za pozno.

PENSJA CIEKAWE JAKIE DAJĄ WYNAGRODZENIE I ZAKRES OBOWIĄZKÓW. OSOBA KTÓRA BIEGLE PROGRAMUJE W JAVIE I ZNA BAZY DANYCH TO W WARSZAWIE MOŻE LICZYĆ NA PENSJĘ W OKOLICACH 10 TYS MIESIĘCZNIE. A TU JESZCZE DOKTORAT, B2, ZNAJOMOŚĆ MATLABA. I PEWNIE DADZĄ Z 3,5 TYS NA RĘKĘ.

3 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt