wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-09-14| Geodezja, Mapy, Edukacja

Salon Maturzystów Perspektywy 2007


Dziś w Warszawie 65 polskich i 20 zagranicznych uczelni przedstawi swoją ofertę podczas Warszawskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2007. Impreza zainicjowana przez Centralną Komisję Egzaminayjną i Fundację Edukacyjną „Perspektywy” obejmie swym zasięgiem dwanaście największych ośrodków akademickich w kraju, na terenie uczelni, które mają najbardziej sprzyjające temu celowi obiekty (już odbyły się imprezy w Łodzi i Poznaniu).

Do końca września br. przyszłoroczni maturzyści muszą wstępnie zadeklarować, jakie przedmioty i na jakim poziomie będą zdawać na maturze 2008. Dlatego - w trosce o zapewnienie uczniom, nauczycielom i rodzicom jak najpełniejszej informacji o zasadach egzaminu maturalnego 2008, jak i o ofercie studiów i zasadach rekrutacji na rok akademicki 2008/09 - Centralna Komisja Egzaminacyjna i Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" wystąpiły wspólnie z inicjatywą ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Salon Maturzystów Perspektywy 2007”. Ideę tę poparły regionalne konferencje rektorów.
W ramach Salonów, oprócz ekspozycji uczelni, odbędzie się wiele seminariów, prezentacji i debat, w tym cykle spotkań pracowników Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i okręgowych komisji egzaminacyjnych z dyrektorami i nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych oraz z maturzystami i ich rodzicami.

Planowane imprezy:

Warszawa – 14-15 września (na Politechnice Warszawskiej) Opole – 17 września (przed budynkiem Collegium Civitas Uniwersytetu Opolskiego) Białystok – 17-18 września (w gmachu Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej) Kraków – 18-19 września (w gmachu głównym Akademii Górniczo-Hutniczej Gdańsk – 19-20 września 2007 r. (na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego) Katowice, Gliwice – 20 września 2007 r. (w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz 21 września 2007 r. w Gliwicach w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, ul. Konarskiego 18 B)
Szczecin – 25 września 2007 r. (w Auli Pomorskiej Akademii Medycznej) Lublin – 25-26 września 2007 r. (w Centrum Kongresowym Akademii Rolniczej w Lublinie) Wrocław – 26-27 września 2007 r. (w budynku Zintegrowanego Centrum Studenckiego Politechniki Wrocławskiej) Toruń – 27 września 2007 r. (na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu)

Źródło: www.salonmaturzystow.pl


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS