wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-03-17| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma, Przetargi, Software

Monitoring GPS Leiki we Włoszech


Przetarg na system monitoringu zboczy w miejscowości Ancona we Włoszech wygrała firma Leica Geosystems.
W grudniu 1982 roku we włoskim mieście Ancona osunęło się zbocze, powodując duże straty. Niedawno postanowiono w tym rejonie uruchomić System Wczesnego Ostrzegania, aby nie powtórzyła się tamta sytuacja.

Przetarg wygrany przez Leicę obejmuje dostarczenie i instalację systemu (hardware’u i software’u) do geodezyjnego ciągłego monitoringu tego rejonu. Leica Geosystems dostarczy stacje referencyjne GRX1200 Pro GPS, stacje monitorujące GX1210, zautomatyzowane instrumenty total station TCA2003. Urządzenia te będą kontrolowane przez oprogramowanie Leica GeoMoS oraz oprogramowanie dla stacji referencyjnych: Leica GPS Spider. Dane rejestrowane przez instrumenty będą zbierane, analizowane i przekazywane do lokalnych władz odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

Źródło: Leica Geosystems


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt