wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak oszukać GPS?
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-13| GIS, Mapy

Wypadki z udziałem pieszych w ORSIP - nowe dane

System Informacji Przestrzennej Województwa Śląskiego (ORSIP) wzbogacono o dane dotyczące wypadków z udziałem pieszych, w których odnieśli oni śmierć lub doznali ciężkich obrażeń ciała w IV kwartale 2017 r.


Wypadki z udziałem pieszych w ORSIP - nowe dane
Dzięki najnowszej aktualizacji w ORSIP są już dostępne dane za cały 2017 r. Wynika z nich, że w zeszłym roku najwięcej zdarzeń drogowych było w Katowicach (49), Częstochowie (45), Bielsku-Białej (41), Sosnowcu (25), Zabrzu (24) i Gliwicach (24). Łącznie na terenie województwa w 2017 r. było aż 447 wypadków z udziałem pieszych, w tym 227 na przejściu dla pieszych, a zginęło w nich 87 osób.

Własne analizy dotyczące wypadków z udziałem pieszych można robić w ORSIP dla lat 2012-2017.

Źródło: ORSIP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt