wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE - listopad 2017, GEODETA 270

SKANOWANIE LASEROWE - listopad 2017, GEODETA 270
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-13| GIS, Mapy

Wypadki z udziałem pieszych w ORSIP - nowe dane

System Informacji Przestrzennej Województwa Śląskiego (ORSIP) wzbogacono o dane dotyczące wypadków z udziałem pieszych, w których odnieśli oni śmierć lub doznali ciężkich obrażeń ciała w IV kwartale 2017 r.


Wypadki z udziałem pieszych w ORSIP - nowe dane
Dzięki najnowszej aktualizacji w ORSIP są już dostępne dane za cały 2017 r. Wynika z nich, że w zeszłym roku najwięcej zdarzeń drogowych było w Katowicach (49), Częstochowie (45), Bielsku-Białej (41), Sosnowcu (25), Zabrzu (24) i Gliwicach (24). Łącznie na terenie województwa w 2017 r. było aż 447 wypadków z udziałem pieszych, w tym 227 na przejściu dla pieszych, a zginęło w nich 87 osób.

Własne analizy dotyczące wypadków z udziałem pieszych można robić w ORSIP dla lat 2012-2017.

Źródło: ORSIP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt