wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bielsko-Biała w OSM
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości



|2018-07-13| Geodezja, Imprezy

Zaproszenie na konferencję nt. sieci uzbrojenia terenu

W dniach 18-19 października br. w Legnicy odbędzie się XIII Konferencja Techniczna z cyklu „Koordynacja usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu”. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Legnicy.


Zaproszenie na konferencję nt. sieci uzbrojenia terenu
„Coroczne spotkania dają nam rzadką okazję do omówienia wielu zagadnień natury geodezyjno–prawnej, bo geodezja zaczyna być coraz bardziej zdominowana przez inne dziedziny, szczególnie zaś przez prawo i informatykę. Mamy nadzieję, że i to spotkanie pozwoli Państwu rozwiać wiele wątpliwości i wyjaśnić wiele nieścisłości związanych z tą tematyką.” – piszą organizatorzy konferencji. „Pragniemy nadać spotkaniu wymiar bardzo praktyczny, co umożliwi dokonanie właściwych interpretacji obowiązujących przepisów prawnych w zakresie koordynacji usytuowania sieci uzbrojenia terenu oraz pozwoli na wysunięcie wniosków. Jednocześnie chcielibyśmy, aby w trakcie tego krótkiego spotkania w Legnicy można było przedstawić nowe techniki i technologie związane z koordynacją usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu oraz zarządzaniem państwowym zasobem geodezyjnym i kartograficznym, mającym istotny wpływ na sprawność procesu uzgodnieniowego”.

Patronat honorowy nad Konferencją objęli: główny geodeta kraju Waldemar Izdebski, prezes Związku Powiatów Polskich Ludwik Węgrzyn, prezes SGP Janusz Walo, starosta legnicki Janina Mazur oraz prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 30 września.

Szczegóły

Źródło: SGP Oddział w Legnicy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Sądząc po patronacie, to szykuje się niezła balanga Nawet Wyścig Pokoju za tow. Gierka nie miał takiego szumnego patronatu.A tu - proszę ! Tylu tuzów! prezesów, oficieli! I to wszystko, żeby namówić projektantów do zaznaczenia tego okienka od georeferencji! - No, może potem przestanę dostawać projekty z nibywspółrzędnymi odjechanymi od faktycznego miejsca inwestycji o n/p 28 km? :) ha ha ha !





reklama
reklama





2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt