wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-13| Geodezja, GIS, Przetargi

Powiat elbląski wyda ponad 5 mln zł na e-usługi

Starostwo w Elblągu podpisało z firmą OPEGIEKA Elbląg umowę na wdrożenie e-sług publicznych w ramach przedsięwzięcia pn. „Projekt zintegrowanej informacji geodezyjno-kartograficznej powiatu elbląskiego”.


Powiat elbląski wyda ponad 5 mln zł na e-usługi

Przedmiotem umowy o wartości 5,741 mln zł jest:
• przetworzenie do postaci elektronicznej dokumentacji PZGIK poprzez digitalizację lub skanowanie wszystkich dokumentów i map pozostających w zasobie;
• modernizacja EGiB dla wybranych jednostek ewidencyjnych;
• aktualizacja EGiB dla wybranych jednostek ewidencyjnych;
• założenie osnów wysokościowej i poziomej, oraz założenie bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych;
• założenie bazy BDOT500 dla obszaru powiatu elbląskiego;
• założenie inicjalnej bazy GESUT dla wybranych jednostek ewidencyjnych;
• wdrożenie e-usług publicznych (w tym m.in. usługi geokodowania adresu, pozyskiwania danych o adresie nieruchomości, generowania licencji i wydania zbioru danych, zamówienia rejestrów, kartotek, skorowidzów, wykazów, zestawień tworzonych w bazie danych EGiB, zamówienia wypisu/wypisu i wyrysu/wyrysu z EGiB).

Powyższe zadania stanowią część I przetargu ogłoszonego w kwietniu br. Część II – której przedmiotem była dostawa sprzętu teleinformatycznego – nie została rozstrzygnięta. Jedna z dwóch płożonych ofert (PPHU Computer-service.pl Elbląg o wartości 577 tys. zł) została odrzucona, a druga (Login IT Koteże o wartości 850 tys. zł) przewyższała budżet zamawiającego.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
a takto a co sam zeskanujesz?

~ Ale jak to ???? Oburzające

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt