wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE - listopad 2017, GEODETA 270

SKANOWANIE LASEROWE - listopad 2017, GEODETA 270
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-13| Geodezja, GIS, Przetargi

Powiat elbląski wyda ponad 5 mln zł na e-usługi

Starostwo w Elblągu podpisało z firmą OPEGIEKA Elbląg umowę na wdrożenie e-sług publicznych w ramach przedsięwzięcia pn. „Projekt zintegrowanej informacji geodezyjno-kartograficznej powiatu elbląskiego”.


Powiat elbląski wyda ponad 5 mln zł na e-usługi

Przedmiotem umowy o wartości 5,741 mln zł jest:
• przetworzenie do postaci elektronicznej dokumentacji PZGIK poprzez digitalizację lub skanowanie wszystkich dokumentów i map pozostających w zasobie;
• modernizacja EGiB dla wybranych jednostek ewidencyjnych;
• aktualizacja EGiB dla wybranych jednostek ewidencyjnych;
• założenie osnów wysokościowej i poziomej, oraz założenie bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych;
• założenie bazy BDOT500 dla obszaru powiatu elbląskiego;
• założenie inicjalnej bazy GESUT dla wybranych jednostek ewidencyjnych;
• wdrożenie e-usług publicznych (w tym m.in. usługi geokodowania adresu, pozyskiwania danych o adresie nieruchomości, generowania licencji i wydania zbioru danych, zamówienia rejestrów, kartotek, skorowidzów, wykazów, zestawień tworzonych w bazie danych EGiB, zamówienia wypisu/wypisu i wyrysu/wyrysu z EGiB).

Powyższe zadania stanowią część I przetargu ogłoszonego w kwietniu br. Część II – której przedmiotem była dostawa sprzętu teleinformatycznego – nie została rozstrzygnięta. Jedna z dwóch płożonych ofert (PPHU Computer-service.pl Elbląg o wartości 577 tys. zł) została odrzucona, a druga (Login IT Koteże o wartości 850 tys. zł) przewyższała budżet zamawiającego.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
a takto a co sam zeskanujesz?

~ Ale jak to ???? Oburzające

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt