wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bolesławiec w 3D
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-12| Geodezja, GIS

Który departament MIiR odpowiedzialny za IIP?

W ubiegłym tygodniu weszła w życie nowelizacja zarządzenia w sprawie ustalenia regulaminu organizacyjnego Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Akt ten określa m.in., który departament resortu odpowiadać będzie za sprawy związane z infrastrukturą informacji przestrzennej.


Który departament MIiR odpowiedzialny za IIP?

Przypomnijmy, że Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przejęło od Ministerstwa Cyfryzacji odpowiedzialność za krajową IIP wraz z wejściem w życie 21 czerwca ustawy o zmianie ustawy o działach administracji rządowej oraz ustawy o infrastrukturze informacji przestrzennej.
Teraz wiemy już, że „koordynacja działań związanych z tworzeniem, utrzymaniem i rozwijaniem infrastruktury informacji przestrzennej” została przypisana do zadań Departamentu Architektury, Budownictwa i Geodezji MIiR. Komórka ta odpowiada także m.in. za prowadzenie spraw geodezji i kartografii oraz nadzór nad głównym geodetą kraju.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt