wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-12| Mapy

Ciechanów: poszukiwany geodeta powiatowy

Starostwo Powiatowe w Ciechanowie ogłosiło nabór na stanowisko geodety powiatowego - kierownika Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Kandydaci mogą składać dokumenty do 20 lipca.


Ciechanów: poszukiwany geodeta powiatowy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy muszą posiadać wykształcenie wyższe (I lub II stopnia) na kierunku geodezja i kartografia oraz uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii z zakresu 1 i 2. Wymagany jest również minimum dwuletni staż pracy w urzędach administracji publicznej lub organizacyjnych jednostkach samorządu terytorialnego, a także co najmniej trzyletni staż pracy lub wykonywanie przez co najmniej trzy lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: SP w Ciechanowie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
dla zainteresowanych kasting powtórzony, do boju Panowie i Panie

Ciekawe Może zrobić zestawienie z powiatów jakie wykształcenie ma geodeta powiatowy, naczelnik, kierownik. W Pińczowie gospodarką nieruchomościami kieruje pan zoolog, czy też zootechnik, jest kierownikiem wydziału gospodarki nieruchomościami i geodezji

teoria Skoro WSA potwierdza, że teoria ważniejsza jak praktyka https://geoforum.pl/news/25675/wsa-przepisy-waznie jsze-niz-praktyka to po co geodecie powiatowemu praktyka ?

Z klasą żeś się odgryzł ~ja :-) pozdrawiam z podziwem.

uściśelenie miało być z zakresu tylko geodezji

dla objasnienia W 95 % powiatów wydziały geodezji zajmują się: prowadzeniem ewidencją gruntów, prowadzeniem zasobu, gospodarką nieruchomościami skarbu państwa i powiatu, odszkodowaniami, ochrona gruntów, rekultywacją, i jeszcze innymi sprawami. Tak więc geodeta powiatowy to nie tylko znajomość geodezji ale jeszcze innych zagadnień. Nie wiem dlaczego w Ciechanowie jest konieczna znajomość przepisów z zakresu geodezji ale po wyniku naboru będzie wiadomo. Pozdrawiam eresa i jego gepesa bo go posiada i dlatego zna się na geodezji.

hm po dziesięciu latach w urzędzie, doświadczenie w terenie będzie sobie można odłożyć na półce, nie jeden już zapomniał jak to jest z drugiej strony lady i po co się jest w ogóle w urzędzie

Bardzo dobrze, że chcą z praktyka w wykonawstwie. Szkoda, że tak krótką. Dzięki temu jest jakaś nadzieja, że nie zatrudnią żadnej biurwy, która w terenie ostatnio była na praktykach w czasie studiów. To powinien byc podstawowy wymóg przy zatrudnianiu urzedników: DOŚWIADCZENIE W TERENIE. Ot co.

no nie umniejszajmy roli i wagi uprawnień i doświadczenia zawodowego. Geodeta powiatowy powinien podejmować strategiczne decyzje i 'kreować' obraz geodezji w mieście/powiecie. Trudno to robić nie mając podstaw.. A że dodatkowo powinien być sprawnym organizatorem, to racja.

buhaha bo na geodetę powiatowego doświadczenie w wykonawstwie potrzebne jak piąte koło u wozu. Aż dziw,że mozna taki konkurs rozpisać. Kto chociaż przez chwilę i w znikomym stopniu zapoznał się przepisami w zakresie prowadzenia zasobu wie,że tu potrzeba sprawnego organizatora i człowieka z wizją...

są powiaty gdzie nie ma geodety powiatowego a pracą kierują ludzie bez uprawnień...i myślę, że tego będzie więcej. Bo geodeci się do urzędów nie pchają, a urzędnicy w teren. Starsze pokolenie przejdzie na emeryturę i będzie ciekawie

Widzę że Koleżeństwo na to słoneczko bez czapeczki wychodzi. Wyłazi brak praktyki w wykonawstwie ;-)

no właśnie a ja nie pojmuję, jak można chcieć byc geodeta uprawnionym bez praktyki w wykonawstwie.

do eres Jeśli nikogo nie znajdą z 2 letnim doświadczeniem wezmą Cię na p.o na dwa lata. Startuj.

Nie pojmuję jak chcesz kierować pracą urzędników nie mając doświadczenia w urzędzie ?

Taaa... minimum dwuletni staż jako urzędnik jest dla klasycznego geodety wystarczającą barierą. Także szanowny przedmówco, zanim coś napiszesz zastanów się chwilkę.

do boju No mądrale znające się na wszystkim, wymagania nie za wielkie macie swoją szansę. Do boju zdobywajcie stanowiska i zmieniajcie geodezję.

17 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt