wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-11| Geodezja, Przetargi

Powiat mogileński: przetarg na utworzenie i harmonizację baz

Do 21 sierpnia można składać oferty w przetargu na digitalizację dokumentów PZGiK, utworzenie baz danych BDOT500 i GESUT oraz przeprowadzenie działań harmonizujących zbiory danych powiatu mogileńskiego.


Powiat mogileński: przetarg na utworzenie i harmonizację baz

Przedmiotem zamówienia jest m.in.:
• digitalizacja wskazanych przez zamawiającego dokumentów w celu ich udostępnienia za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym z wykorzystaniem e-usług publicznych informacji przestrzennej,
• opracowanie oraz uzupełnienie i dostosowanie danych topograficznych do pojęciowego modelu danych BDOT500 dla całego powiatu mogileńskiego, wykorzystując do tego celu udostępnione materiały fotogrametryczne i dokumenty źródłowe zgromadzone w PODGiK, a także pozyskane spoza PODGiK;
• opracowanie oraz uzupełnienie i dostosowanie danych dotyczących sieci uzbrojenia terenu do pojęciowego modelu danych GESUT dla całego powiatu mogileńskiego, wykorzystując do tego celu udostępnione materiały fotogrametryczne i dokumenty źródłowe zgromadzone w PODGiK, a także pozyskane spoza PODGiK; przeprowadzenie uzgodnień z podmiotami władającymi sieciami uzbrojenia terenu;
• wykonanie działań harmonizujących zbiory danych BDOT500 i GESUT oraz pozostałe zbiory danych funkcjonujące na obszarze powiatu mogileńskiego w BDPZGiK w celu uzyskania interoperacyjności zbiorów danych.

Kryteriami wyboru najkorzystniejszej oferty są: kwalifikacje osób wyznaczonych do realizacji zadania (20%), okres gwarancji (20%) oraz cena (60%). Wymagane wadium to 50 tys. zł.

Przetarg realizowany jest w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0”.

DC


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nie za lekki PODGiKzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt