wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE - listopad 2017, GEODETA 270

SKANOWANIE LASEROWE - listopad 2017, GEODETA 270
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-11| Geodezja, Instytucje

Koszalin: poszukiwany inspektor wojewódzki

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie poszukuje kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego do spraw kontroli i nadzoru w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Delegaturze ZUW w Koszalinie. Aplikacje można składać do 20 lipca.


Koszalin: poszukiwany inspektor wojewódzki
Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:
• Kontrolowanie działalności organów administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie przestrzegania przepisów z dziedziny geodezji i kartografii.
• Kontrolowanie wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych w celu zbadania: legalności, rzetelności wykonywanych prac oraz przestrzegania i stosowania przepisów z zakresu geodezji i kartografii.
• Prowadzenie postępowań administracyjnych w I i II instancji w sprawach z zakresu PZGiK.
• Rozpatrywanie skarg i wniosków na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej oraz pisma o charakterze skargowym na wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych.
• Wydawanie dzienników praktyk zawodowych oraz prowadzenie rejestru wydanych dzienników geodetom ubiegającym się o uprawnienia zawodowe do wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych.

Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• 2 lata doświadczenia zawodowego w geodezji i kartografii,
• posiadanie uprawnień zawodowych z dziedziny geodezji i kartografii z zakresu 1 lub 2,
• znajomość przepisów: Prawa geodezyjnego i kartograficznego, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustaw: o kontroli w administracji rządowej, o swobodzie działalności gospodarczej w zakresie przeprowadzania kontroli,
• znajomość pakietu Office – Word, Excel,
• umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność.

Wymagania dodatkowe:
• 3 miesiące doświadczenia zawodowego w administracji publicznej,
• znajomość: ustaw: o gospodarce nieruchomościami, Prawo budowlane, Prawo wodne, o infrastrukturze informacji przestrzennej.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto ok. 3,5-4,0 tys. zł (w zależności od posiadanych uprawnień).

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: ZUW w Szczecinie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
WOW takie pieniadze w Geodezji??? w glowach juz sie poprzewracalo, moze jeszcze Multisporta dadza i obiady za zlotowke?? To podchodzi pod niegospodarnosc, jezeli w sasiednich wojewodztwach daja ok 3 tys.zl brutto...

w olsztynie w olsztynie z upr. 1 2 (glowny specj.) - 2 900 brutto bomba w gore

Kuszą ponieważ nie ma chętnych. Kolejny raz. Dlaczego ? nie odpowie sobie WINGiK

Ile? Cóż za rozrzutność, w Olsztynie 2250 brutto płacą. :D

Ciekawa zagadka jak osoba na tym samym stanowisku w administracji rządowej może zarabiać prawie 2 razy mniej w zależności od regionu kraju. Czy to nie jest przypadkiem dyskryminacja ?

5 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt