wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-07-11| Geodezja, Instytucje

Koszalin: poszukiwany inspektor wojewódzki

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie poszukuje kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego do spraw kontroli i nadzoru w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Delegaturze ZUW w Koszalinie. Aplikacje można składać do 20 lipca.


Koszalin: poszukiwany inspektor wojewódzki
Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:
• Kontrolowanie działalności organów administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie przestrzegania przepisów z dziedziny geodezji i kartografii.
• Kontrolowanie wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych w celu zbadania: legalności, rzetelności wykonywanych prac oraz przestrzegania i stosowania przepisów z zakresu geodezji i kartografii.
• Prowadzenie postępowań administracyjnych w I i II instancji w sprawach z zakresu PZGiK.
• Rozpatrywanie skarg i wniosków na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej oraz pisma o charakterze skargowym na wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych.
• Wydawanie dzienników praktyk zawodowych oraz prowadzenie rejestru wydanych dzienników geodetom ubiegającym się o uprawnienia zawodowe do wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych.

Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• 2 lata doświadczenia zawodowego w geodezji i kartografii,
• posiadanie uprawnień zawodowych z dziedziny geodezji i kartografii z zakresu 1 lub 2,
• znajomość przepisów: Prawa geodezyjnego i kartograficznego, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustaw: o kontroli w administracji rządowej, o swobodzie działalności gospodarczej w zakresie przeprowadzania kontroli,
• znajomość pakietu Office – Word, Excel,
• umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność.

Wymagania dodatkowe:
• 3 miesiące doświadczenia zawodowego w administracji publicznej,
• znajomość: ustaw: o gospodarce nieruchomościami, Prawo budowlane, Prawo wodne, o infrastrukturze informacji przestrzennej.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto ok. 3,5-4,0 tys. zł (w zależności od posiadanych uprawnień).

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: ZUW w Szczecinie


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
WOW takie pieniadze w Geodezji??? w glowach juz sie poprzewracalo, moze jeszcze Multisporta dadza i obiady za zlotowke?? To podchodzi pod niegospodarnosc, jezeli w sasiednich wojewodztwach daja ok 3 tys.zl brutto...

w olsztynie w olsztynie z upr. 1 2 (glowny specj.) - 2 900 brutto bomba w gore

Kuszą ponieważ nie ma chętnych. Kolejny raz. Dlaczego ? nie odpowie sobie WINGiK

Ile? Cóż za rozrzutność, w Olsztynie 2250 brutto płacą. :D

Ciekawa zagadka jak osoba na tym samym stanowisku w administracji rządowej może zarabiać prawie 2 razy mniej w zależności od regionu kraju. Czy to nie jest przypadkiem dyskryminacja ?

5 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt