wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-06-15| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Umowa na ortofotomapę województwa kujawsko-pomorskiego podpisana

Do listopada br. województwo kujawsko-pomorskie będzie mieć nową ortofotomapę w rozdzielczości 7 cm. Umowę na jej wykonanie właśnie podpisano z konsorcjum w składzie: MGGP Aero Tarnów, Gispro Szczecin oraz OPEGIEKA Elbląg. Wartość kontraktu to 4,29 mln zł.


Umowa na ortofotomapę województwa kujawsko-pomorskiego podpisana <br />
Aplikacja Foto-Monitor GUGiK-u
Aplikacja Foto-Monitor GUGiK-u

Dodajmy, że nie była to najtańsza oferta złożona w tym przetargu. Tę przedstawiło konsorcjum w składzie Geomar Szczecin, Geokart-International Rzeszów, Georeal z Czech oraz GeoFly z Niemiec. Było ono gotowe wykonać naloty za 4,08 mln zł. Oferta ta została jednak odrzucona.

Zamawiający, czyli Związek Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego, gotowy był wyłożyć na te dane maksymalnie 4,38 mln zł.

Kujawsko-pomorskie będzie już czwartym województwem z własną ortofotomapą. Wcześniej takie opracowania zamówiły województwa: dolnośląskie, podkarpackie oraz lubelskie.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt