wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak oszukać GPS?
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-14| Geodezja, Instytucje

Przeniesienie Delegatury BGiK z Pragi-Południe

Od 2 lipca Delegatura Biura Geodezji i Katastru dla Dzielnicy Praga-Południe zostanie przeniesiona do siedziby BGiK mieszczącej się na ul. Sandomierskiej 12 na warszawskim Mokotowie.


Przeniesienie Delegatury BGiK z Pragi-Południe

Obsługa interesantów odbywa się tu w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w punkcie obsługi interesantów (telefon do informacji ogólnej: 22 443 16 00, 22 443 16 01, 22 443 16 81, 22 443 17 62). Jednocześnie interesanci w dalszym ciągu mogą składać podania w sprawach z zakresu geodezji i kartografii w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Praga Południe.

Źródło: BGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt