wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-14| Geodezja, Instytucje

Przeniesienie Delegatury BGiK z Pragi-Południe

Od 2 lipca Delegatura Biura Geodezji i Katastru dla Dzielnicy Praga-Południe zostanie przeniesiona do siedziby BGiK mieszczącej się na ul. Sandomierskiej 12 na warszawskim Mokotowie.


Przeniesienie Delegatury BGiK z Pragi-Południe

Obsługa interesantów odbywa się tu w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w punkcie obsługi interesantów (telefon do informacji ogólnej: 22 443 16 00, 22 443 16 01, 22 443 16 81, 22 443 17 62). Jednocześnie interesanci w dalszym ciągu mogą składać podania w sprawach z zakresu geodezji i kartografii w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Praga Południe.

Źródło: BGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt