wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bolesławiec w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-14| Geodezja, Przetargi

Powiat brodnicki chce pozyskać dane do baz GESUT i BDOT500

Starostwo w Brodnicy ogłosiło przetarg o wartości co najmniej 1,7 mln zł (szacunek na podstawie wadium) na pozyskanie danych do rejestrów baz BDOT500, GESUT w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” dofinansowanego z UE w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Oferty można składać do 20 lipca br.


Powiat brodnicki chce pozyskać dane do baz GESUT i BDOT500 <br />
Źródło: SIWZ
Źródło: SIWZ
Przedmiotem zamówienia jest:
1. digitalizacja wskazanych przez zamawiającego dokumentów w celu ich udostępnienia za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy wykorzystaniu e-usług publicznych informacji przestrzennej oraz w celu ich wykorzystania do dalszych prac objętych WT jako dane źródłowe;
2. opracowanie oraz uzupełnienie i dostosowanie danych topograficznych do pojęciowego modelu danych BDOT500, określonego w rozporządzeniu ws. BDOT500 dla całego powiatu brodnickiego, przy wykorzystaniu do tego celu udostępnionych materiałów fotogrametrycznych i dokumentów źródłowych zgromadzonych w PODGiK oraz pozyskanych spoza PODGiK;
3. opracowanie oraz uzupełnienie i dostosowanie danych dotyczących sieci uzbrojenia terenu do pojęciowego modelu danych GESUT, określonego w rozporządzeniu ws. GESUT dla całego powiatu brodnickiego, przy wykorzystaniu do tego celu udostępnionych materiałów fotogrametrycznych i dokumentów źródłowych zgromadzonych w PODGiK oraz pozyskanych spoza PODGiK i przeprowadzenie uzgodnień z podmiotami władającymi sieciami uzbrojenia terenu;
4. wykonanie działań harmonizujących zbiory danych BDOT500 i GESUT z pozostałymi zbiorami danych funkcjonującymi na obszarze powiatu brodnickiego w BDPZGiK w celu uzyskania interoperacyjności zbiorów danych.

Zamówienie obejmuje obszar całego powiatu brodnickiego (12 jednostek ewidencyjnych). Zakładany termin zakończenia realizacji zamówienia to 31 maja 2021 r. Wymagane wadium: 50 tys. zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. skoro to takie ważne dane nie lepiej zlecić pomiary i baza byłaby mniej śmieciowa;)

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt