wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-14| Geodezja, Przetargi

Powiat brodnicki chce pozyskać dane do baz GESUT i BDOT500

Starostwo w Brodnicy ogłosiło przetarg o wartości co najmniej 1,7 mln zł (szacunek na podstawie wadium) na pozyskanie danych do rejestrów baz BDOT500, GESUT w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” dofinansowanego z UE w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Oferty można składać do 20 lipca br.


Powiat brodnicki chce pozyskać dane do baz GESUT i BDOT500 <br />
Źródło: SIWZ
Źródło: SIWZ
Przedmiotem zamówienia jest:
1. digitalizacja wskazanych przez zamawiającego dokumentów w celu ich udostępnienia za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy wykorzystaniu e-usług publicznych informacji przestrzennej oraz w celu ich wykorzystania do dalszych prac objętych WT jako dane źródłowe;
2. opracowanie oraz uzupełnienie i dostosowanie danych topograficznych do pojęciowego modelu danych BDOT500, określonego w rozporządzeniu ws. BDOT500 dla całego powiatu brodnickiego, przy wykorzystaniu do tego celu udostępnionych materiałów fotogrametrycznych i dokumentów źródłowych zgromadzonych w PODGiK oraz pozyskanych spoza PODGiK;
3. opracowanie oraz uzupełnienie i dostosowanie danych dotyczących sieci uzbrojenia terenu do pojęciowego modelu danych GESUT, określonego w rozporządzeniu ws. GESUT dla całego powiatu brodnickiego, przy wykorzystaniu do tego celu udostępnionych materiałów fotogrametrycznych i dokumentów źródłowych zgromadzonych w PODGiK oraz pozyskanych spoza PODGiK i przeprowadzenie uzgodnień z podmiotami władającymi sieciami uzbrojenia terenu;
4. wykonanie działań harmonizujących zbiory danych BDOT500 i GESUT z pozostałymi zbiorami danych funkcjonującymi na obszarze powiatu brodnickiego w BDPZGiK w celu uzyskania interoperacyjności zbiorów danych.

Zamówienie obejmuje obszar całego powiatu brodnickiego (12 jednostek ewidencyjnych). Zakładany termin zakończenia realizacji zamówienia to 31 maja 2021 r. Wymagane wadium: 50 tys. zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. skoro to takie ważne dane nie lepiej zlecić pomiary i baza byłaby mniej śmieciowa;)

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt