wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-14| Instytucje

Warszawa: Oferta pracy w RDOŚ

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko starszego inspektora do spraw opiniowania i uzgadniania w ramach oceny oddziaływania przedsięwzięć na środowisko w Wydziale Ocen Oddziaływania na Środowisko. Aplikacje można składać do 26 czerwca.


Warszawa: Oferta pracy w RDOŚ
Osoba zatrudniona na tym stanowisku:
• Uczestniczy w prowadzeniu spraw związanych z wydawaniem opinii co do konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko oraz ustalających zakres raportu o oddziaływaniu na środowisko dla przedsięwzięć mogących oddziaływać na środowisko w toku postępowania dotyczącego wydania decyzji środowiskowej.
• Uczestniczy w prowadzeniu spraw związanych z wydawaniem uzgodnień warunków realizacji dla przedsięwzięć w celu określenia środowiskowych uwarunkowań dla planowanych przedsięwzięć w toku postępowania dotyczącego wydania decyzji środowiskowej.
• Uczestniczy w prowadzeniu postępowań w sprawie uzgodnienia warunków realizacji przedsięwzięć w ramach ponownej oceny oddziaływania na środowisko, w celu uszczegółowienia i doprecyzowania warunków zawartych w wydanej wcześniej decyzji środowiskowej.
• Przygotowuje opinie o dokumentach (m.in. o kartach informacyjnych i raportach o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko) z zakresu jednej z dziedzin ochrony środowiska w postępowaniach związanych z oceną oddziaływania przedsięwzięć na środowisko.
• Współpracuje przy sporządzaniu comiesięcznych sprawozdań z działalności Wydziału dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w zakresie prowadzonych postępowań.

Wymagania niezbędne to m.in.:
• wykształcenie średnie,
• doświadczenie zawodowe w ochronie środowiska,
• znajomość i umiejętność stosowania przepisów aktów prawnych z zakresu ustaw: o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, Kodeks postępowania administracyjnego i o służbie cywilnej.

Wymagania dodatkowe:
• wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, biologii, biotechnologii, geografii, geologii, geodezji, gospodarki przestrzennej, leśnictwa.
• doświadczenie zawodowe w administracji publicznej
• znajomość ustaw: Prawo ochrony środowiska, Prawo wodne, o odpadach.

Proponowane wynagrodzenie brutto 2500 zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: RDOŚ w Warszawie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
> Nakarm dziecko ideami

Nie rozumiecie Bo w takiej pracy nie chodzi o płacę, a o idee!

@geo zamiast specjalistów będą teraz niespecjaliści po filozofii i stażyści. za nasze pieniądze. i tak bedzie administracja działać, bo przecież się nie skończy.

Panowie spokojnie to że pojawiają się takie oferty świadczy tylko o tym, że administracja powolutku zaczyna się kończyć i czyścić ze specjalistów. Specjalista nawet nie spojrzy na taką ofertę.

ha Trzeba było robić uprawnienia na wózki widłowe a nie pseudo studia- płacą 3500 brutto

Warszawa 2500 brutto xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD przecież w markecie na kasie płacą 3500 xDDDDDDDDDDDD

buhahaha to tylko trochę mniej niż specjalista ds. obsługi klientów przy kasie w Biedronce :) Brawo specjaliście geodeci, geoinformatorzy i inni prawie "informatycy" tylko ze znajomością pythona :) Sami doprowadziliście do takiej sytuacji zgadzając się na takie zarobki.

RDOŚ_szuka_specjalisty - niech szuka dalej ...

stawka powala.

9 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt