wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-13| GIS, Software, Imprezy

Uwaga, konkurs Hackathon w nowym terminie!

O blisko 5 miesięcy organizatorzy przesunęli termin konkursu #Map_IT! Mapping Hackathon. Jest on adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni, zainteresowanych informatyką, GIS, naukami przyrodniczymi, gospodarką przestrzenną, a także do programistów korzystających z map cyfrowych i danych przestrzennych. Odbędzie się on 17-18 listopada w Krakowie.


Uwaga, konkurs Hackathon w nowym terminie!
Zadaniem drużyn będzie budowa działającego prototypu rozwiązania wykorzystującego Here Api w ramach jednego z proponowanych tematów:
• Środowisko,
• Inteligentne miasta,
• Inteligentna mobilność, transport publiczny i logistyka,
• Społeczna odpowiedzialność,
• Sport i turystyka.

Podczas trwającego 24 godziny hackathonu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Here Api (https://developer.here.com), które prowadzone będą przez pracowników HERE, a także w warsztatach z prezentacji i wystąpień publicznych. Mentorami wydarzenia są przedstawiciele firm i instytucji, którzy będą służyć uczestnikom swoją wiedzą w trakcie trwania prac. Kryteria oceny powstałych projektów będą uwzględniać: kreatywność, interdyscyplinarność i możliwość praktycznego wykorzystania.

Rejestracja na #Map_IT! Mapping Hackathon trwa do 10 listopada. Ogłoszenie zakwalifikowanych drużyn nastąpi 2 dni później.

Pula nagród wynosi 5 tys. euro, w tym miesięczny płatny staż w FEV Polska, kupony Traficar i gadżety sportowe od Garmina.

Organizatorami konkursu są: Here Technologies, Koło Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Koło Naukowe Geodetów DAHLTA AGH.

Źródło: Here Technologies


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt