wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-12| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat olsztyński: pierwsza umowa na modernizację zasobu podpisana

Zarząd Powiatu w Olsztynie poinformował o podpisaniu umowy na uzupełnienie powiatowej bazy danych EGiB, utworzenie inicjalnej bazy danych GESUT oraz utworzenie BDOT 500 zgodnie z obowiązującymi modelami danych dla miasta i gminy Biskupiec, miasta i gminy Barczewo, miasta i gminy Olsztynek, Gminy oraz gminy Purdy i gminy Stawigudy. Prace te są przedmiotem II części przetargu ogłoszonego przez powiat w styczniu br. (szacunkowa wartość całego zamówienia brutto przekracza 8 mln zł).


Powiat olsztyński: pierwsza umowa na modernizację zasobu podpisana
Wartość umowy podpisanej z Przedsiębiorstwem Geodezyjnym GEOPROF s.c. Jarosław Kożuch Sławomir Zając z Krakowa wynosi 2,214 mln zł (wartość szacunkowa: 4,012 mln zł). Była to jedyna oferta złożona dla tej części zamówienia. Termin realizacji prac: styczeń 2019 r.

Wcześniej zamawiający informował również o wyborze ofert dla pozostałych dwóch części: pierwszej (dla miasta i gminy Jeziorany oraz gminy Kolno; złożono dla niej 2 oferty) i trzeciej (dla miasta i gminy Dobre Miasto, gminy Dywity, gminy Gietrzwałd, gminy Jonkowo i gminy Świątki; złożono dla niej 7 ofert), a następnie o jego unieważnieniu w związku z wniesieniem przez wykonawców odwołań do KIO oraz po przeanalizowaniu zarzutów odwołujących i ich uwzględnieniu.

Natomiast kilka dni temu poinformowano o ponownym wyborze najkorzystniejszej oferty dla części III. Zamawiający wybrał propozycję konsorcjum szczecińskich firm Fotokart oraz X-Geo, które zaoferowało realizację zamówienia za 1,388 mln zł (wartość szacunkowa: blisko 3,100 mln zł).

Zamówienie jest finansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach projektu „e-mapa2 – rozwój e-usług publicznych powiatu olsztyńskiego”.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Polegli na polu chwały Już były takie firmy, które poległy na/w Biskupcu.

Generalnie masakra! Problem w tym , że i studentów może zabraknąć.

1/2 budżetu? teraz to i przetargi za 150% przechodzą anie za 50%. ciekawe kto w fotokarcie za takie grosze będzie robił, studenty ????

W obecnych czasach za taki % budżetu. Odwaga

? Za 1/2 i 1/3 budżetu? Czy to Zamawiający przefurował?

5 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt