wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-12| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat olsztyński: pierwsza umowa na modernizację zasobu podpisana

Zarząd Powiatu w Olsztynie poinformował o podpisaniu umowy na uzupełnienie powiatowej bazy danych EGiB, utworzenie inicjalnej bazy danych GESUT oraz utworzenie BDOT 500 zgodnie z obowiązującymi modelami danych dla miasta i gminy Biskupiec, miasta i gminy Barczewo, miasta i gminy Olsztynek, Gminy oraz gminy Purdy i gminy Stawigudy. Prace te są przedmiotem II części przetargu ogłoszonego przez powiat w styczniu br. (szacunkowa wartość całego zamówienia brutto przekracza 8 mln zł).


Powiat olsztyński: pierwsza umowa na modernizację zasobu podpisana
Wartość umowy podpisanej z Przedsiębiorstwem Geodezyjnym GEOPROF s.c. Jarosław Kożuch Sławomir Zając z Krakowa wynosi 2,214 mln zł (wartość szacunkowa: 4,012 mln zł). Była to jedyna oferta złożona dla tej części zamówienia. Termin realizacji prac: styczeń 2019 r.

Wcześniej zamawiający informował również o wyborze ofert dla pozostałych dwóch części: pierwszej (dla miasta i gminy Jeziorany oraz gminy Kolno; złożono dla niej 2 oferty) i trzeciej (dla miasta i gminy Dobre Miasto, gminy Dywity, gminy Gietrzwałd, gminy Jonkowo i gminy Świątki; złożono dla niej 7 ofert), a następnie o jego unieważnieniu w związku z wniesieniem przez wykonawców odwołań do KIO oraz po przeanalizowaniu zarzutów odwołujących i ich uwzględnieniu.

Natomiast kilka dni temu poinformowano o ponownym wyborze najkorzystniejszej oferty dla części III. Zamawiający wybrał propozycję konsorcjum szczecińskich firm Fotokart oraz X-Geo, które zaoferowało realizację zamówienia za 1,388 mln zł (wartość szacunkowa: blisko 3,100 mln zł).

Zamówienie jest finansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach projektu „e-mapa2 – rozwój e-usług publicznych powiatu olsztyńskiego”.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Polegli na polu chwały Już były takie firmy, które poległy na/w Biskupcu.

Generalnie masakra! Problem w tym , że i studentów może zabraknąć.

1/2 budżetu? teraz to i przetargi za 150% przechodzą anie za 50%. ciekawe kto w fotokarcie za takie grosze będzie robił, studenty ????

W obecnych czasach za taki % budżetu. Odwaga

? Za 1/2 i 1/3 budżetu? Czy to Zamawiający przefurował?

5 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt