wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak skanowano największy atlas świata
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-05-17| GIS, Software, Imprezy

Weź udział w konkursie #Map_IT! Mapping Hackathon

W dniach 23-24 czerwca w Krakowie odbędzie się #Map_IT! Mapping Hackathon, konkurs adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni, zainteresowanych informatyką, GIS, naukami przyrodniczymi, gospodarką przestrzenną, a także do programistów korzystających z map cyfrowych i danych przestrzennych


Weź udział w konkursie #Map_IT! Mapping Hackathon
Zadaniem drużyn będzie budowa działającego prototypu rozwiązania wykorzystującego Here Api w ramach jednego z proponowanych tematów:
• Środowisko,
• Inteligentne miasta,
• Inteligentna mobilność, transport publiczny i logistyka,
• Społeczna odpowiedzialność,
• Sport i turystyka.

Podczas trwającego 24 godziny hackathonu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Here Api (https://developer.here.com), które prowadzone będą przez pracowników HERE, a także w warsztatach z prezentacji i wystąpień publicznych. Mentorami wydarzenia są przedstawiciele firm i instytucji, którzy będą służyć uczestnikom swoją wiedzą w trakcie trwania prac. Kryteria oceny powstałych projektów będą uwzględniać: kreatywność, interdyscyplinarność i możliwość praktycznego wykorzystania.

Rejestracja na #Map_IT! Mapping Hackathon trwa do 14 czerwca.

Organizatorami konkursu są: Here Technologies, Koło Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Koło Naukowe Geodetów DAHLTA AGH.

Źródło: Here Technologies


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Map_IT Serdecznie zapraszam, będzie to też okazja poznać zespół HERE i porozmawiać o naszych mapach. Pozdrawiam i do zobaczenia w Krakowie

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt