wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-04-16| Geodezja, GIS

Już za miesiąc kolejne spotkanie z INSPIRE

W dniach 17-18 maja w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się XIV Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu „Krakowskie Spotkania z INSPIRE”. Hasło tegorocznej edycji to „Jedna przestrzeń – różne spojrzenia”.


Już za miesiąc kolejne spotkanie z INSPIRE

Pierwszy dzień sympozjum poświęcony zostanie nowym wyzwaniom, jakie stoją przed geoportalami regionalnymi. Przedstawiciele kilku województw podzielą się pomysłami na rozwój swoich systemów, prezentowane będą nowe rozwiązania i funkcjonalności. Tematem popołudniowej dyskusji będzie z kolei rola jednostek samorządu terytorialnego w rozwoju IIP.

Drugi dzień rozpocznie się sesją o zasilaniu baz danych o budynkach. Referenci – geodeci, architekci i przedstawiciele nadzoru budowlanego – przedstawią nie tylko swój branżowy punkt widzenia, ale wskażą także możliwości rozwiązania problemów międzybranżowych. Ostatnia sesji poświęcona zostanie opracowaniu modeli 3D budynków.

Koszt uczestnictwa w sympozjum to 750 zł. Ostateczny termin wniesienia opłaty upływa 26 kwietnia. Szczegółowy program oraz inne informacje o sympozjum dostępne są na stronie www.inspire.krakow.pl

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.


Źródło: Organizatorzy

Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt