wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-04-16| Geodezja, GIS

Już za miesiąc kolejne spotkanie z INSPIRE

W dniach 17-18 maja w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się XIV Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu „Krakowskie Spotkania z INSPIRE”. Hasło tegorocznej edycji to „Jedna przestrzeń – różne spojrzenia”.


Już za miesiąc kolejne spotkanie z INSPIRE

Pierwszy dzień sympozjum poświęcony zostanie nowym wyzwaniom, jakie stoją przed geoportalami regionalnymi. Przedstawiciele kilku województw podzielą się pomysłami na rozwój swoich systemów, prezentowane będą nowe rozwiązania i funkcjonalności. Tematem popołudniowej dyskusji będzie z kolei rola jednostek samorządu terytorialnego w rozwoju IIP.

Drugi dzień rozpocznie się sesją o zasilaniu baz danych o budynkach. Referenci – geodeci, architekci i przedstawiciele nadzoru budowlanego – przedstawią nie tylko swój branżowy punkt widzenia, ale wskażą także możliwości rozwiązania problemów międzybranżowych. Ostatnia sesji poświęcona zostanie opracowaniu modeli 3D budynków.

Koszt uczestnictwa w sympozjum to 750 zł. Ostateczny termin wniesienia opłaty upływa 26 kwietnia. Szczegółowy program oraz inne informacje o sympozjum dostępne są na stronie www.inspire.krakow.pl

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.


Źródło: Organizatorzy

Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt