wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE - listopad 2017, GEODETA 270

SKANOWANIE LASEROWE - listopad 2017, GEODETA 270
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-04-16| GIS

ArcGIS Online wyświetli mapę 3D w komórce

Rozwijana przez Esri usługa w chmurze ArcGIS Online dostępna jest już w nowej wersji.


ArcGIS Online wyświetli mapę 3D w komórce

Bodaj najciekawszą nowością w tym wydaniu jest możliwość wizualizacji modeli 3D w urządzeniach mobilnych i to bez konieczności instalowania jakichkolwiek wtyczek. Funkcja jest przystosowana do urządzeń iPhone 8 i iPad Pro oraz Samsung S8, Samsung Tab S3. Powinna też działać na innych modelach, które posiadają przynajmniej 2 GB pamięci RAM, wydajny procesor wielordzeniowy i procesor graficzny oraz zainstalowaną najnowszą wersję systemu Android lub iOS.

Nowa wersja ArcGIS Online oferuje ponadto lepszą wizualizację krawędzi modeli 3D budynków oraz narzędzie do mierzenia odległości na wizualizacjach 3D.

W usłudze zaszły również zmiany w interfejsie użytkownika, ułatwiono wyszukiwanie warstw dostępnych w serwisie czy rozbudowano możliwości tworzenia własnych aplikacji internetowych, w tym tzw. Story Map.

Pełna lista zmian w ArcGIS Online

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt