wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-04-16| GIS

ArcGIS Online wyświetli mapę 3D w komórce

Rozwijana przez Esri usługa w chmurze ArcGIS Online dostępna jest już w nowej wersji.


ArcGIS Online wyświetli mapę 3D w komórce

Bodaj najciekawszą nowością w tym wydaniu jest możliwość wizualizacji modeli 3D w urządzeniach mobilnych i to bez konieczności instalowania jakichkolwiek wtyczek. Funkcja jest przystosowana do urządzeń iPhone 8 i iPad Pro oraz Samsung S8, Samsung Tab S3. Powinna też działać na innych modelach, które posiadają przynajmniej 2 GB pamięci RAM, wydajny procesor wielordzeniowy i procesor graficzny oraz zainstalowaną najnowszą wersję systemu Android lub iOS.

Nowa wersja ArcGIS Online oferuje ponadto lepszą wizualizację krawędzi modeli 3D budynków oraz narzędzie do mierzenia odległości na wizualizacjach 3D.

W usłudze zaszły również zmiany w interfejsie użytkownika, ułatwiono wyszukiwanie warstw dostępnych w serwisie czy rozbudowano możliwości tworzenia własnych aplikacji internetowych, w tym tzw. Story Map.

Pełna lista zmian w ArcGIS Online

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt