wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-03-13| Geodezja

Koło naukowe geodetów najlepsze na UPWr

Podczas VIII Szalonej Studenckiej Nocy Naukowej, która odbyła się 8 marca na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, zostały wręczone nagrody dla najlepszych kół naukowych. Spośród 53 kół działających na tej uczelni I miejsce zajęło Studenckie Koło Naukowe Geodetów, działające przy Instytucie Geodezji i Geoinformatyki.


Koło naukowe geodetów najlepsze na UPWr <br />
fot. Tomasz Lewandowski/Wikipedia
fot. Tomasz Lewandowski/Wikipedia

W klasyfikacji brane były pod uwagę nagrody zdobyte przez członków koła, uczestnictwo w konferencjach, publikacje, organizacja obozów naukowych oraz wdrożenia projektów. Członkowie SKN Geodetów udowodnili swoje zaangażowanie oraz wyróżniającą się aktywność studentów kierunku geodezja i kartografia na UPWr, zdobywając I miejsce wśród wszystkich kół naukowych już trzeci rok z rzędu.

Źródło: IGiG UPWr


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt