wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-02-26| GIS, Mapy, Teledetekcja, Imprezy

Szkoła Kartograficzna tym razem o dronach

Wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych w naukach o Ziemi i w badaniach przyrodniczych będzie tematem 24. Szkoły Kartograficznej. Spotkanie odbędzie się w dniach 11-12 września we Wrocławiu.


Szkoła Kartograficzna tym razem o dronach

Nadchodząca Szkoła ma stanowić forum wymiany doświadczeń dotyczących wykorzystania dronów w nauce, a w szczególności w: kartografii, geografii fizycznej, geofizyce, monitorowaniu działalności człowieka oraz w biologii. Będzie składać się z czterech sesji naukowych, sesji posterowej, a także warsztatów, których uczestnicy poznają metody przetwarzania danych z BSP. Językiem konferencji będzie angielski.

Propozycje streszczeń referatów można nadsyłać do 15 czerwca. Rejestracja uczestników trwa zaś do końca lipca. Koszt udziału wynosi 75 euro dla doktorantów oraz 100 euro dla pozostałych.

Organizatorem 24. Szkoły Kartograficznej jest Zakład Geoinformatyki i Kartografii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt