wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-02-23| Geodezja, Imprezy

SGP zaprasza na seminarium szkoleniowe nt. prawa w geodezji

Stowarzyszenie Geodetów Polskich Główna Komisja Kształcenia Zawodowego oraz Zarząd Oddziału SGP w Warszawie zapraszają na X seminarium szkoleniowe z cyklu „Problematyka stosowania przepisów prawa w dziedzinie geodezji i kartografii”. Wydarzenie pod honorowym patronatem głównego geodety kraju odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2018 roku w podwarszawskich Falentach.


SGP zaprasza na seminarium szkoleniowe nt. prawa w geodezji
Przewidywane bloki tematyczne seminarium:
• Prace prowadzone w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii.
• Panel dyskusyjny: miejsce geodezji w działach administracji publicznej, w jaki sposób dalej finansować geodezję (w tym opłaty), czy należy i w jakim zakresie ograniczyć prowadzone przez SGiK bazy danych, projektowane uregulowania prawne dotyczące geodezji i kartografii.
• Orzecznictwo sądowe i nadzorcze w sprawach dotyczących geodezji i kartografii, zmiany dotyczące zasad ochrony danych osobowych.
• Udostępnianie danych PZGiK – zasady, formy, możliwości i ograniczenia.
• EGiB – m.in. związek pomiędzy „odrolnieniem” i „odlesianiem” a użytkami wykazywanymi w EGiB.

Wykładowcami będą prelegenci zajmujący się na bieżąco stosowaniem aktualnych przepisów w geodezji i kartografii.

Zgłoszenia przyjmowane sa do 20 kwietnia. Koszt uczestnictwa to 890 zł (odpłatność do 27 marca) lub 990 zł (odpłatność po 27 marca).

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.
Źródło: SGP

Zobacz informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii

Źródło: SGP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
sgp To stowarzyszenie miało już szansę coś dla środowiska zrobić a przez wiele lat #$%!!ziało w stołki. Teraz czas na innych SGP dziękujemy.
 5 
 1 
odpowiedz zgłoś
Prelegenci Tylko proszę nowe twarze i rzeczowe wystąpienia prelegentow. Zbyt dużo jest ciągłych powtórzeń i malorzeczowej paplaniny na szkoleniach o takiej tematyce. Te szkolenia potrzebują świeżości!
 8 
odpowiedz zgłoś
ten sam pogadają , popiją , kasę wezmą , poczują się ważni , i wrócą do domu .
 6 
 6 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS