wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-02-14| Geodezja, Instytucje, Kataster

Szczecin: poszukiwany inspektor wojewódzki ds. katastru

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego do spraw katastru w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej. Aplikacje można składać do 26 lutego.


Szczecin: poszukiwany inspektor wojewódzki ds. katastru
Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:
• Prowadzenie postępowań administracyjnych w I i II instancji w sprawach z zakresu ewidencji gruntów i budynków oraz gleboznawczej klasyfikacji gruntów.
• Kontrolowanie działalności administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie prowadzenia ewidencji gruntów i budynków oraz klasyfikacji gleboznawczej gruntów.
• Rozpatrywanie skarg i wniosków na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej w sprawach z zakresu ewidencji gruntów i budynków oraz klasyfikacji gleboznawczej gruntów.
• Kontrolowanie wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych w zakresie ewidencji gruntów i budynków oraz klasyfikacji gleboznawczej gruntów.
• Rozpatrywanie pism o charakterze skargowym na wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych opracowujących dokumentację geodezyjną dotyczącą nieruchomości (gruntów) na potrzeby postępowań administracyjnych, sądowych lub czynności cywilno-prawnych.

Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• 2 lata doświadczenia zawodowego w geodezji i kartografii,
• posiadanie uprawnień zawodowych z dziedziny geodezji i kartografii z zakresu 2,
• znajomość przepisów ustaw: Prawo geodezyjne i kartograficzne, o gospodarce nieruchomościami, Kodeks postępowania administracyjnego, Kodeks cywilny,
• umiejętność obsługi komputera – pakietu Office.

Wśród wymagań dodatkowych są:
• 3 miesiące doświadczenia zawodowego w administracji publicznej,
• ukończone szkolenia z zakresu gleboznawczej klasyfikacji gruntów,
• uprawnienia zawodowe z dziedziny geodezji i kartografii z zakresu 1,
• znajomość przepisów ustaw: Prawo wodne, Prawo budowlane, o lasach, o ochronie gruntów rolnych i leśnych, o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, o kontroli w administracji publicznej, o swobodzie działalności gospodarczej oraz rozporządzenia w sprawie scalania i podziału nieruchomości.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: ok. 3,5 tys. zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: ZUW w Szczecinie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
bombasticu skoro uważasz, że praca w inspekcji geodezyjnej to mniej stresu, mniej obowiązków, to nigdy nie pracowałeś na takim stanowisku. Ja kiedyś pracowałem, ale miałem dość obciążeń psychicznych i przeniosłem się do firmy prywatnej. Nie żałuję. Strzałka ;)

Płace Może płacą wiecej mniejsze firmy ale pod stołem.

@bombastic Inne firmy, oprócz tych wymienionych płacą więcej.

pytanie zasadnicze czy szczecińskie firmy typu Geomar, Gispro, Fotokart (czyli te najwieksze) i inne "januszowe" płacą więcej niż w urzędzie. Praca w urzędzie na pewno pewniejsza, mniej godzin, mniej stresu, mniej obowiązków, dodatkowo 8-16, bajka....

Ta pensja to kpina Taka pensja jest w ogóle nie adekwatna do stanowiska. Wymagań sporo a z wypłaty to na buty dla dzieci nie zostanie po opłaceniu rachunków.

5 komentarzy

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt