Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-02-14| Geodezja, Instytucje, Kataster

Szczecin: poszukiwany inspektor wojewódzki ds. katastru

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego do spraw katastru w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej. Aplikacje można składać do 26 lutego.


Szczecin: poszukiwany inspektor wojewódzki ds. katastru
Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:
• Prowadzenie postępowań administracyjnych w I i II instancji w sprawach z zakresu ewidencji gruntów i budynków oraz gleboznawczej klasyfikacji gruntów.
• Kontrolowanie działalności administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie prowadzenia ewidencji gruntów i budynków oraz klasyfikacji gleboznawczej gruntów.
• Rozpatrywanie skarg i wniosków na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej w sprawach z zakresu ewidencji gruntów i budynków oraz klasyfikacji gleboznawczej gruntów.
• Kontrolowanie wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych w zakresie ewidencji gruntów i budynków oraz klasyfikacji gleboznawczej gruntów.
• Rozpatrywanie pism o charakterze skargowym na wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych opracowujących dokumentację geodezyjną dotyczącą nieruchomości (gruntów) na potrzeby postępowań administracyjnych, sądowych lub czynności cywilno-prawnych.

Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• 2 lata doświadczenia zawodowego w geodezji i kartografii,
• posiadanie uprawnień zawodowych z dziedziny geodezji i kartografii z zakresu 2,
• znajomość przepisów ustaw: Prawo geodezyjne i kartograficzne, o gospodarce nieruchomościami, Kodeks postępowania administracyjnego, Kodeks cywilny,
• umiejętność obsługi komputera – pakietu Office.

Wśród wymagań dodatkowych są:
• 3 miesiące doświadczenia zawodowego w administracji publicznej,
• ukończone szkolenia z zakresu gleboznawczej klasyfikacji gruntów,
• uprawnienia zawodowe z dziedziny geodezji i kartografii z zakresu 1,
• znajomość przepisów ustaw: Prawo wodne, Prawo budowlane, o lasach, o ochronie gruntów rolnych i leśnych, o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, o kontroli w administracji publicznej, o swobodzie działalności gospodarczej oraz rozporządzenia w sprawie scalania i podziału nieruchomości.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: ok. 3,5 tys. zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: ZUW w Szczecinie


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS