wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
blog
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-02-14| Teledetekcja, Software

LiMON: 80% zniżki dla szkół i uczelni

Firma Dephos Software przygotowała specjalną ofertę edukacyjną dla szkół i uczelni na zakup oprogramowania LiMON (przeglądarki danych LiDAR) z 80% zniżką. Dodatkowo studenci oraz uczniowie, którzy korzystają z programu podczas zajęć otrzymają na czas nauki darmowe licencje.


LiMON: 80% zniżki dla szkół i uczelni
LiMON Viewer umożliwia płynną pracę na bardzo dużych i skomplikowanych chmurach punktów LiDAR oraz ułatwia sporządzanie dokumentacji pomiarowej. Z aplikacji korzysta już, łącznie na ponad 250 stanowiskach, wiele jednostek samorządowych w całej Polsce. Program jest wykorzystywany głównie do przeprowadzania analiz planistycznych wymagających pomiarów zabudowy.

Zniżką objęte jest również rozwiązanie LiMON Server, które umożliwia wygodną pracę z dowolnie dużą liczbą plików LiDAR. Chmura punktów przechowywana jest na serwerze opartym na bazie danych i udostępniana użytkownikom poprzez przeglądarkę LiMON Viewer bez konieczności wyszukiwania pojedynczych plików.

Na stronie aplikacji dostępna jest również wersja demonstracyjna programu.

Źródło: Dephos Software Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt