wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-02-13| GIS, Mapy, Edukacja

Dyplomancie, weź udział w konkursie

Do 15 maja można zgłaszać się do udziału w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z zakresu kartografii, geomatyki i geoinformacji. W tym roku gospodarzem tego wydarzenia będzie Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej.


Dyplomancie, weź udział w konkursie
Wymagania formalne:
• do konkursu mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe (inżynierskie, licencjackie lub magisterskie) z zakresu kartografii i geoinformacji zrealizowane w roku akademickim 2017/2018,
• można zgłosić maksymalnie dwie prace danego opiekuna,
• prezentację pracy należy przygotować w formie posteru (format 70x100 cm) oraz w formie 5-minutowej prezentacji.

25 maja w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie prezentacje prac będą oceniane przez jury, w którego skład wejdą osoby reprezentujące wybrane uczelnie, osoby z branży kartograficznej, geoinformatycznej etc. Tego samego dnia również zostaną ogłoszone wyniki konkursu i odbędzie się wręczenie nagród.

Przy wyborze najlepszych prac jury będzie kierowało się następującymi kryteriami:
• oryginalność problemu naukowego,
• wskazanie utylitarnego celu pracy,
• zastosowane metody wizualizacji kartograficznej,
• walory graficzno-estetyczne prezentowanego posteru,
• sposób werbalnej prezentacji posteru przez autora (czas prezentacji ok. 5 minut).

Patronat nad tym wydarzeniem objęli dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej oraz przewodniczący Zarządu Oddziału Kartograficznego Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Formularz zgłoszeniowy

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt