wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 2
blog
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-02-13| GIS, Mapy, Edukacja

Dyplomancie, weź udział w konkursie

Do 15 maja można zgłaszać się do udziału w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z zakresu kartografii, geomatyki i geoinformacji. W tym roku gospodarzem tego wydarzenia będzie Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej.


Dyplomancie, weź udział w konkursie
Wymagania formalne:
• do konkursu mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe (inżynierskie, licencjackie lub magisterskie) z zakresu kartografii i geoinformacji zrealizowane w roku akademickim 2017/2018,
• można zgłosić maksymalnie dwie prace danego opiekuna,
• prezentację pracy należy przygotować w formie posteru (format 70x100 cm) oraz w formie 5-minutowej prezentacji.

25 maja w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie prezentacje prac będą oceniane przez jury, w którego skład wejdą osoby reprezentujące wybrane uczelnie, osoby z branży kartograficznej, geoinformatycznej etc. Tego samego dnia również zostaną ogłoszone wyniki konkursu i odbędzie się wręczenie nagród.

Przy wyborze najlepszych prac jury będzie kierowało się następującymi kryteriami:
• oryginalność problemu naukowego,
• wskazanie utylitarnego celu pracy,
• zastosowane metody wizualizacji kartograficznej,
• walory graficzno-estetyczne prezentowanego posteru,
• sposób werbalnej prezentacji posteru przez autora (czas prezentacji ok. 5 minut).

Patronat nad tym wydarzeniem objęli dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej oraz przewodniczący Zarządu Oddziału Kartograficznego Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Formularz zgłoszeniowy

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt