wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
blog
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-02-09| GIS, Mapy, Software

TomTom pomoże parkować również w Polsce

On-Street Parking –usługa holenderskiego TomToma ułatwiająca upolowanie w miejskiej dżungli miejsca parkingowego, dostępna jest już w dwóch polskich miastach.


TomTom pomoże parkować również w Polsce

Serwis ruszył pod koniec 2016 roku – początkowo w 25 europejskich miastach, ale teraz ich liczba wzrosła do 100, a na liście tej znalazły się Łódź oraz Warszawa.

Dzięki usłudze kierowca otrzymuje w nawigacji samochodowej tej marki komunikat dotyczący prawdopodobieństwa znalezienia miejsca parkingowego w docelowej lokalizacji. Jak podkreśla TomTom, rozwiązanie wyróżnia to, że obejmuje ono również darmowe parkingi.

Oprócz tego producent ten systematycznie rozwija komplementarną usługę Off-Street Parking. Umożliwia ona znalezienie wolnego miejsca w płatnych lokalizacjach – w garażach czy na wielopoziomowych parkingach, które korzystają z dedykowanego API TomToma.

Od uruchomienia usługa On-Street Parking otrzymała m.in wyróżnienia. Automotive Innovation Award oraz TechXLR8 award for Innovation in Mobility Services.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Jak to działa? Jakich danych używa ten system, żeby znaleźć parking?

nam to niepotrzebne w Polsce nikt nie będzie szukał parkingu, tu się parkuje wszędzie: na chodniku, na trawniku, na pasach, na ścieżce rowerowej - wystarczy magiczne zaklęcie "tylko na minutkę"

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt