wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-02-09| Ludzie, Instytucje

Zmiany w nadzorze budowlanym

Premier Mateusz Morawiecki powierzył pełnienie obowiązków głównego inspektora nadzoru budowlanego Norbertowi Książkowi, dotychczasowemu zastępcy GINB.


Zmiany w nadzorze budowlanym <br />
fot. MIiR
fot. MIiR

Jednocześnie zwolnił z pełnienia obowiązków Anitę Oleksiak. Kierowała ona Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego od września ubiegłego roku. Jeszcze wcześniej (od września 2016 r.) stanowisko to zajmował Jacek Szer.

Norbert Książek będzie pełnił tę funkcję do czasu powołania nowego GINB. Zostanie on wyłoniony w drodze otwartego i konkurencyjnego naboru, który ogłosił minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. Termin na składanie ofert mija 2 marca.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ojejejejej Ojej pani dyrektor Anita co to zaczynała od ustawiania geodezji w MIIB z polecenia pana Żuchowskiego :( tak mi przykro życzę więcej sukcesów na innym stanowisku i pokory bo jak widać kariery szybko się zaczynają ale też szybko konczas. Ciekawe jak tam ministerialny zespół od geodezji z MIIB?zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt